Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan írnád le, hogy milyen...

Hogyan írnád le, hogy milyen egy jó nő? Külső, belső tulajdonságokra gondolok.

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól, hogy tisztában van önmagával és a környezetével. Ez az ami igazán megadja a kisugárzást. A többi dolog meg a kisugárzásra épül.
2011. okt. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
ha ad magára, nem hanyagolja el magát. és ez vonatkozik a testére is.(nekem női szemmel sem vonzó egy olyan nő akin +15-20 stb kiló van) és persze a kisugárzás, egy életvidám mosolygós nő szerintem sokkal jobban vonzza a férfiakat mint egy hideg-rideg cicababa.
2011. okt. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Karizma, önbizalom, kisugárzás, igényesség, önismeret, a saját külső-belső adottságokból kihozni a legtöbbet. Minden más az értékelő személy ízlésétől/elvárásaitól függ.


És férfiakra is teljesen ugyanez áll.


Szerintem.

2011. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

külső dolgok: legyen nőies. anorex szerencsétleneknek lelki gondozás kell, egy nő egyedül is 'életképes'. + a kisugárzás, amit írtak.


belső - szerintem alap dolgokat írnék, de tanulságos lehet, hogy tényleg ezeket a fontosak: intelligencia, kedvesség, odaadás.

és ha kevés ilyen nő is van, én már találtam, úgy hogy nem lehetetlen :)

2011. okt. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ennek mi köze a 90 naposhoz?
2011. okt. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%

Külső-fitnesz modell teste van,de legalább is rendszeresen sportol.

Belső-szó nélkül teljesíti a szexuális kívánságaimat,főz,takarít,nem ismeri a hiszti fogalmát és kedveli önmagát.

2011. okt. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
40%

Belső tulajdonságok: 2 szinű, aljas, hazudós, bosszúálló, hirtelenharagú, komoly, buta, sértődős, akaratos, önző, betegesen skót, rosszindulatú. kb ennyi.


Külső tulajdonnságok: Nagyon vézna csont és bőr de emelett óriási sörhas és hatalmas fingó, háromszög alakú arc, h1tler bajusz, össeznőt szemöldök, hatamas plasztikázott száj, albínó piros szem, pattaánásos homlok, elálló fül, nagyon kicsi mell, hurkás ujjak

2011. nov. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mint kiderül, vannak itt igények :D
2011. nov. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Niky válasza:

Ahogy már előttem írták páran.

Legyen a Nő önmagával tisztába(tudja, hogy milyen, ne legyen beképzelt), legyen ápolt, öltözzön jól amennyire tud, nem a márkás ruhákra gondolok, hanem összeillő ruhákat vegyen fel, a járása is legyen kellemes látvány, mert ha úgy sétál mint egy tank az kiábrándító.

Legyen kedves, barátságos, megbízható, legyen önkritikája.

2011. nov. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Rodryga válasza:

Nagyjából egyetértek az előttem szólókhoz.


Az ízig-vérig nő igényes a környezetére és önmagára. Csinosan öltözik, bárhol megjelenik, kellemes társaság, és legfőképp nagyon jó a humora...nem sértődékeny, magabiztos, megbízható, és úgy csavarja az ujja köré az embereket,hogy észre sem veszik. :)

2012. jan. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!