Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a férjed/feleséged rossz...

Mik a férjed/feleséged rossz tulajdonságai?

Figyelt kérdés

Senki sem tökéletes, de mi az, ami még belefér?

Például ha nagyon rendetlen? De olyan szinten, mint a lenti példa:


"A férjem szörnyű rendetlen, de tényleg, rettenetesen! Íme néhány csemege az általa rendszeresen elkövetett dolgok közül:

- a viselt zoknit, alsógatyit (és a többi cuccot is) otthagyja, ahol épp levetette, de nem csak alkalomadtán, hanem MINDIG (sőt, van úgy, hogy másnap reggel újra fel akarja venni...bbbrrr)

- ugyanez érvényes poharakra, üres sörösdobozra, használt tányérra, kiürült tusfürdős flakonra, egyáltalán mindenre, aminek a szemétben vagy a mosogatóban lenne a helye

- a cipőjét nem veszi le az előszobában, hanem egyenesen a nappaliba trappol vele

- az autójában már nem fér el több csikk a hamutartóban

- a villanyborotváját sose tisztítja meg, a szakállvágóját szintúgy nem, hanem úgy szőrtől potyogósan lerakja, ahova épp kézre esik, és ha szakállt nyír, a lehulló szőrdarabkák beterítik a fürdőszobatükör környékét, és nem fárad azzal, hogy azokat onnan eltávolítsa (klassz, mikor a fogkefémben is azt találok)

- reggel, még ha süt is a nap kinn, nem húzza fel a redőnyt, hanem inkább villanyt kapcsol (amit aztán úgy felejt)

- minden ajtót nyitvahagy (szekrény-, wc-, bejárati!, speiz-, stb), és minden fiókot kihúzva felejt



Ha nincs más "baj" az emberrel, "csak" ennyi, vagyis szétszórt, rendetlen, de egyébként meg nagyon szeret, mindent megtesz érted - neked beleférne?


Téged mi akaszt ki a párodban...?



2015. ápr. 23. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez, amit itt felsoroltál nekem nem férne bele, nem jutnánk el odáig, hogy a férjem legyen. Én nagyon rendes vagyok, mindent a helyére a teszek, elmosogatok magam után, stb. Nem tudnék egy ilyen embert elviselni magam mellett.

Páromban ami időnként kiakaszt, az az, hogy iszonyú lassan készül el. Komolyan, Luca széke hozzá képest semmi :D Nálunk általában az áll fenn, hogy én már régen készen vagyok, felöltözve, sminkben, belőtt hajjal, ő meg alsónadrágban szaladgál, az időjárás appot frissítgeti, hogy mit vegyen fel, felöltözik, majd rájön, hogy elfelejtett borotválkozni, levetkőzik, nekiáll borotválkozni, majd megint felöltözik, akkor kitalálja, hogy szomjas, nem találja a poharát, nekiáll mosogatni... És most egyáltalán nem túloztam! Szóval elég körülményes, de ez csak alkalmanként zavaró, ha tényleg sietni kellene (általában indulás előtt jó két órával elkezdem cs*sztetni, hogy kezdjen készülődni - úgy talán sikerül időben elindulnunk :D).

A másik dolog, ami néha zavaró (főleg nagy társaságban), hogyha beindul a beszélőkéje, akkor nem lehet lelőni, és mondja-mondja-mondja és már 20 perce csak ő beszél. Egyébként érdekes dolgokról tud beszélni, szóval elhallgatja az ember, csak ne akarj szóhoz jutni mellette.

Most hirtelen ennyi, szerencsére mindegyik túlélhető :)

27N 28F

2015. ápr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

- lassú - úgy alapból, de reggel kriminális: én már reggeli-zuhany-felöltözés, ő még akkor áll neki tusolni, ami minimum. negyed óra

- mivel sokáig szedeőzködik össze az esetek 99%-ban minden eseményről elkésünk - én már tűkön ülök, ő meg halál ráérősen készülődik

- ha részeg, össze-vissza baromságokat beszél (de GYORSAN), amivel öt perc után kiakaszt


Egyébként ez legyen a legtöbb gondom vele, mert amúgy szuper férfi :)

2015. ápr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ezek, amiket felsoroltál nagyon embert próbáló dolgok, hogy elviselje egy rendet szerető házastárs. Én biztosan megpróbálnám rávenni, hogy változtasson, csökkenjen ez a "rosszaság-lista". A páromnak is sok ilyen van: kaja után nem pakolja el a tányért, evőeszközöket. A papírzsepiket szerte szét hagyja, a házimunkában nem segít, a ruháit mindig az étkezőben rakja le a szék támlájára és nem a szekrényébe. Reggelente a wc-n híreket olvas a táblagépen, amit wc-zés végeztével egy wc papír gurigára rak le, de az ajtó kellős közepén és a gurigát ott hagyja (minden reggel rálépek/felrúgom, amikor megyek wc-re). Sose visz magával kulcsot, ha elmegy otthonról, nekem meg a fürdő kádból kell rend szerint kipattannom, vagy az ágyból, hogy beengedjem. A törölközőt használat után nem akasztja vissza a t.szárítóra, hanem ledobja mellé. És még sok minden, de hirtelen ennyi jutott eszembe. Folyton küzdök vele, főleg a rendrakás és a rend megtartása miatt.
2015. ápr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom rendmániás, ez is elég idegpróbáló.

Én is szeretem a rendet, de szerintem a lakás arra való,hogy a cuccainkat tároljuk benne. Ő mindig elpakolja a semmit is, pl. egy kávéscsészét beteszek a mosogatóba, ő pár perc múlva elmosogatja, eltörölgeti és elrakja..... Amúgy meg segít takarítani, rendet rakni stb. Néha órákig játszik számítógépes játékokkal, de azért ha ráparancsolok, akkor eldob mindent... Szóval igazából nincs is vele baj, imádom.... 36/N

2015. ápr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem tud nemet mondani, és emiatt sokszor kerül kellemetlen szituációba, mert mindent megígér, elvállal, aztán nem tudja tartani.

Ez az egy dolog idegesít, minden másban számomra tökéletes. Egyformán vagyunk rendetlenek, szétszórtak, lusták, szóval kiegészítjük egymást. :)

2015. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha sietni kell valahova tuti belassul

A szennyest szerte szét hagyja valahol.

regebben sz..os volt a boxerja megfenyegettem hogy ha olyan nem mosom ki. nem mostam ki,egy ido utan enm volt mit felvennie,kimosta kezzel mind a 20 (!!) db alsojat,azota tiszta a feneke :D

kepes elfelejteni dolgokat : pl: Szivem ha jossz haza fele hozol tejet? persze. Haza ér: hol a tej? UU elfelejtettem..... :D

Filmezes kozben kepes elaludni. Ha erdekli a film ha nem.

Es kepes felnagyitani a dolgokat. Ha az van hogy bela elesett akkor o azt mondja hogy uristen a belat leutottek :D

ennyi azt hiszem :)

2015. ápr. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem "férne bele". Ui. ez nem szétszórt és rendetlen, hanem igénytelen, koszos ember. Aki ráadásul annyira sem becsüli a másik munkáját, hogy az állandó koszolásával ne nehezítse meg az életét (mert gondolom, bejárónőre nem telik neki).


Képtelen lennék egy ilyen alakkal együtt élni.


Igazán semmi nem akaszt ki a a férjemben, azért lett a férjem.

2015. ápr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Párom legrosszabb tulajdonsága hogy túlzottan kötelességtudó. Ezt értsd úgy hogy bizony addig nem nyugszik, amíg az aznapra kitűzött feladatot 130%-osan meg nem csinálja. Vagy pl addig levegőt sem veszünk, míg előbb a számlák be nincsenek fizetve. Ezzel nagy gond nincs, néha irritál, de ez legyen a legrosszabb tulajdonsága mindig. :)
2015. ápr. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

A barátnőmmel összeköltöztünk és kiderült néhány tulajdonsága. Ezek közül a legnagyobb, hogy lusta és ez magával hordoz sok olyan dolgot ami nem tetszik.

Lusta beakasztani a ruháját a szekrénybe, mert egyszerűbb lerakni a székre vagy az ágyra. A fürdőszobában sokszor én rakom a bugyiját a szennyes tartóba. Lusta elmenni bevásárolni és főzni, inkább nem eszik semmit. Mosogatni és takarítani is lusta. Egy valamit szeret, magára a ruhát kimosni, mert szeret csinosan kiöltözni.

Ezeket a problémákat már felvázoltam neki és mondtam neki, hogy nem fogok tudni így leélni egy életet.

Erre nagyon megijedt és igazat adott nekem. Azóta legalább elrakja a ruháját és nem hagy rendetlenséget maga után, de még mindig lusta.

2015. ápr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Előre leszögezem, hogy 1) ő még nem a férjem, csak majd lesz :), 2) a két kezemet összeteszem, hogy ilyen párom van, mert nagyon passzolunk, és amit látok a környezetemben... egy kincs, és imádom <3. De...

-hajlamos arra, hogy ne figyeljen oda, amikor beszélek hozzá, és négyszer elmondott dolgokra is rákérdez, vagy néz bambán, hogy de hát erről ő nem is tudott

-néha elfelejti, amit megígért... ebből azért voltak nagyobb balhék. egyetemista vagyok, ingyen dolgoztam a gyakorlati helyemen, az ösztöndíjam kb. semmi... nos, felvetettem, hogy nem biztos, hogy nyaralásra marad, ha az alapokra költenem kell... erre ő mondta, hogy nyugi, majd ő fizeti helyettem... nyaralás előtt egy héttel meg mondja, mennyit tegyek én félre. Aztán ugyanez előfodult egy másik utazásnál is. Na, akkor megmondtam a magamét - azóta nem fordult elő ilyesmi :)

-hajlamos az önzésre néha (volt egy szexuális jellegű balhé is ilyen szempontból... valamiért aznap nekem fájt a behatolás, ő meg kb. 4xi szólás ellenére is úgy vette, hogy á, biztos megint nem nedvesedtem be eléggé, és folytatta, amíg el nem ment... mondjuk amikor sírtam az aktus után, akkor rájött, hogy mit csinált, azóta ilyen nem fordult elő)

-ha az ő családjával együtt összeülünk tévét nézni, akkor folyamatos, hogy tök hangosan pofáznak mellette az általam nem ismert 20 évvel ezelőtti szomszédjaikról, amikor én tényleg szeretném nézni a műsort

2015. máj. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!