Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én gondolom úgy, hogy a...

Csak én gondolom úgy, hogy a mai 40-50-es férjek/férfiak meg vannak hülyülve? Ezt hogy lehet kezelni? Többi lent!

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a jelenlegi munkahelyemen elég sok férfi van. Ezeknek a férfiaknak mind nősek már hosszú évek óta, van amelyiknek kisebb gyereke is van.

Komolyan, néha úgy viselkednek, mint a tinédzserek. Van köztük 1-2, aki már próbált kikezdeni velem.

Én is házas vagyok, de sajnos friss hús vagyok nekik, mivel elég fiatal vagyok. Az egyik férfi konkrétan egyfolytában dicsérgetett engem meg stírölt, hogy milyen csinos vagyok meg amikor éppen nem számítottam rá odalépett és megsimogatta a vállamat, aztán egy másik óvatlan pillanatban már a combomat akarta megfogni. Én erre totálisan kiakadtam, de nem akartam balhét vagy veszekedni vele, hanem elkezdtem távolságtartó lenni vele. Nem mosolyogtam rá, mint előtte kedvesen tettem és próbáltam minél kevesebbet kommunikálni vele. Ez a taktika szerencsére bejött és már nem próbálkozik nálam. Persze előtte azt hittem, hogy csak minden szándék nélkül kedves szeretne lenni velem, de volt 1-2 mondata, amiből leszűrtem, hogy tetszem neki. Éppen az utcán sétált egy nő, akin miniszoknya volt, Ő meg az ajtóból látta és ilyet szól: "Milyen jól néz ki az a nő, teljesen átlátszó a szoknyája és nem tud magával mit kezdeni, de a tavaszi időszak, mikor a nők lengébben öltözködnek, akkor az rá ilyen hatással van". Én erre kérdezem tőle, hogy ehhez mit szólna a felesége, ha látná. Azt mondja, hogy Ő nem vakságot fogadott. Gondoltam magamban, hát azt veszem észre. Innen jöttem rá, hogy én is tetszem neki. De minek mond ilyet nyilvánosan, baromira nem vagyok rá kíváncsi, hogy Ő kit akarna leteperni. Annyira gusztustalannak tartom, a felesége meg otthon várja a két kis gyerekkel.

A másik férfi, aki meg szintén házas ezt mondta:

"Milyen jó feneke volt annak a nőnek, gondolatban már megd**ta." Ő is házas és van egy gyereke. De ezt is nekem mondta. A harmadik példa: a pasi már 30 éve házas és azt mondja nekem, hogy ha a felesége meghízott volna, akkor elhagyta volna. Na ez is milyen gusztustalan már. Félreértés ne essen, nem vagyok prűd vagy ilyesmi, csak ezt azért gusztustalannak tartom, amit ezek a férfiak csinálnak. Szerintem ha alkalmuk nyílna rá, akkor gondolkodás nélkül megcsalnák a feleségüket.


Tényleg ilyenek a mai 40-50-60 éves férfiak?

Mindegyik ennyire perverz?


2015. ápr. 23. 15:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
30%
A férfiak 99%-a ilyen. Ez teljesen normális.
2015. ápr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

1: Akkor nekem baromi nagy szerencsém van, mert a férjem a maradék 1%-ba tartozik.


2: Azért szerintem ez nem "normális" viselkedés egy elvileg normális házasságban élő pasitól, hogy kikezd más nővel. Akkor minek házasságban élni, ha nőzni akar?

2015. ápr. 23. 15:48
 3/22 anonim válasza:
47%
Biztos nagyon szép vagy:-))
2015. ápr. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%

A 20-as, 30-as pasik is ilyenek.Sajnos vagy nem sajnos.A férfiak ilyenek.

Tényleg fiatal lehetsz még, ha ez ekkora sokk neked.Nekem mondjuk az volt, mikor rájottem, hogy igy mennek a dolgok, csak azért írom.

2015. ápr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Amúgy átlagosnak tartom magam. :-) Mondjuk az alakom jó, formás vagyok, de nem sportolok, csak ilyen az alkatom.

Amúgy amióta házas vagyok, hirtelen sok férfi megnéz engem. Biztos látják, hogy boldog vagyok, kiegyensúlyozott és ez talán megszépít.

2015. ápr. 23. 15:53
 6/22 A kérdező kommentje:

26 vagyok amúgy :-)


Igen, picit sokkot kapok, mert néha már annyira zavaró, ha nem csak megnéznek pár másodpercig, hanem bámulnak.

2015. ápr. 23. 15:55
 7/22 anonim ***** válasza:
53%

Ez nem perverzitás, - ez hiány. Szóval úgy is kérdezhetnénk, hogy minden 40-60 között asszony így elhanyagolja a férje igényeit?

Én jó ideje az említett korosztályba tartozom, most eszembe se jutna senki más nő.

2015. ápr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nézd, én még csak szép sem vagyok, csak egyszerűen kedves és pozitív, és ennyi elég, hogy repüljenek rám a pasik. Pedig párkapcsolatban élek, és ha nem élnék, akkor sem vagyok nagy férfifaló. Aki olyan típus, az be fog próbálkozni akkor is, ha csak az újdonság vonzza. Azért nem gondolnám, hogy ilyen minden férfi, de én is rengeteget láttam már.. Van az a mondás, hogy csak az foglalt, akin fekszenek. Szerintem férfi találta ki, és saját magából indult ki.. (Persze biztos jönnek a "nők sem különbek" kommentek, de én azt az oldalt nem ismerem.)
2015. ápr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
23%
Nincs ezzel semmi baj.
2015. ápr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
52%

"Akkor minek házasságban élni, ha nőzni akar?"


Hát valszeg nem olyan házasságban élnek, mint te.


Szintén valószínű, hogy 15-20-25 éve ugyanúgy kezdődött, - és reméljük, majd a tietek nem úgy fog folytatódni ennyi idő múlva, ahogy az övék.

2015. ápr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!