Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt anyósom szerint gonosz...

Volt anyósom szerint gonosz vagyok, hogy csak akkor adom oda a gyereket a fiának, ha megérkezik időben a gyerektartás. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Attól függ miért késik a tartás. Ha nincs abszolút pénze önhibájá kívül az exférjemnek, akkor persze nem tehet róla. Ha minden másra van pénze, csak a gyerekeire nincs , akkor én se adnám oda...
2010. febr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
rendszeresen nem fizet, késik a pénzzel? Fogja fel ő is és az anyós is, h a gyereket nem csak megcsináljuk, és néha ránézünk, ha kedvünk tartja, meg ha van rá időnk, pénzzel és felelősséggel jár. aki ezt nem tudja vállalni, az ne sírjon a gyerek után.... ne engedj semmilyen nyomásnak!
2010. febr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Ahogy előttem írták,miért nem fizet rendesen? Ha nincs pénze,akkor nem ő a hibás! Az apának is élni kell valamiből.

Az pedig nagyon csunya tőled,hogy ettől teszed függővé a gyerekláthatást.A gyereked érdeke,hogy találkozhasson az apjával.A te haragod,gyűlöleted ne a gyerek kárára érvényesítsd!És ne szidd az apján,még akkor sem ha esetleg nem a legjobb apa.Ebben a kérdésben az anyósodnak van igaza.

2010. febr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Jó apa? Érdekli a gyerek sorsa szereti ragaszkodik hozzá? A gyerek is ragaszkodik hozzá jó hatással van rá ? Akkor én engedném...
2010. febr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Ugyes vagy nagyon, jol teszed amit teszel! Nem hagyod elkanaszkodni a volt ferjedet!

Anyos ne magyarazzon, hanem inkabb szoljon mindig a fianak, hogy el ne felejtsd a gyerektartast! Uzenem a mamanak, hogy esetleg o is kinyithatja a bukszajat, ha a fiacskajanak nincs penze.

Ez meg, hogy egy ferfinak aki egeszseges, es mas dolga, gondja sincs, csak hogy dolgozzon, hulye kifogas, hogy nincs penze es nincs meloja!!!

Egy no nevelje a gyereket, meg rendezzen mindent es persze dolgozzon is, hiszen felkopna az alluk a gyerekkel egyutt.

Anyosod is es a volt parod is nevetsegesek! Es tudod legjobb vedekezes a tamadas. Anyos letamad teged, mert igy vedekezik.

2010. febr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én szívem szerint soha nem adnám oda neki, nem is akarta őt..és a házasságunk alatt többször megütött.


Néha van pénze..néha nincs, de a gyereknek nem mondhatom ezt, amikor enni kér.

2010. febr. 21. 18:36
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem amit csinálsz, az helyes. Főleg azok után, hogy régebben bántott téged. Az lenne a legjobb ha a gyerek se látná sokat. Az ilyennek takarodó!
2010. febr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Ja nagyon helyes amit csinálsz, főleg hogy felcsináltattad magad amikor ő nem is akarta. És milyen szemét hogy nincs munkája! Tudod mennyi embernek nincs manapság munkája!? Nem akart gyereket de azért a pénze kéne mi? Hogy képzeled? Te akartad akkor tartsd is el!
2010. febr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

A volt férjednek joga van a gyereket láthatásra elvinni, ha nem adod oda, akkor akár rendörséggel is elvitetheti töled.

A láthatási jog NEM FÜGG a gyerektartás fizetésétöl, éas ha te nem engeded a gyereket az apjához, akkor komoly pénzbüntetésre is számithatsz, ha az apa feljelent.

2010. febr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%
Bocs; még kimaradt, hogy viszont neked is jogod van perelni, ha nem fizeti a gyerektartást.
2010. febr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!