Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti egyből összeköltöznétek?...

Ti egyből összeköltöznétek? Önzöség lenne?

Figyelt kérdés

Szóval az a szitú,nagyvonalakban hogy van egy férfi és egy nő(32/F 26/N) 3 éve vannak együtt,abból 1 éve jegyesek.A nő 3 évig 4 órásként dolgozott,potom pénzért, a férfi többet keresett, kb 2 hónapja váltott jobb fizetés egyéb + + jutattások! A nő most fog váltani,nagy esélyel ugyan ott fog dolgozni mint a férfi!

Viszont a férfi mondta neki,hogy ha jobb melohelyet talál az eddiginél, össze akar vele költözni.

Viszont a nő mondta neki,hogy Ő minimum 1 évig nem szeretne magára akar költeni,olyan dolgokra amiket eddig nem tudott megvenni a kevés pénze miatt!Szóval nem albérletre akar minimum 1 évig keresni,hanem magára..meg akarja valósítani az álmait, jogsi pl..ami nem 2ft!


Ez önzöség lenne részéről?



2015. ápr. 26. 12:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem igazán szeretheti a nő a férfit, ha 3 év után nem akar még összeköltözni vele...


A másik meg az, hogy nyilván most is lakik valahol, ha ketten lennének csak olcsóbb lenne a lakhatás, nem drágább, tehát több pénze maradna az önmegvalósításra. Szerintem kamu az indok.

2015. ápr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Mindketten a szüleikkel laknak,egy faluban!Minden nap találkoznak!

A Nő nagyon keveset kereset a melo helyén illetve keres is! 35.000-ot minden honapban,abból tavaly augusztus óta csak 16.000ft-ot kapott mivel 7 hónapig táppénzen volt egy baleset miatt! És a szülei szoktak neki pénzt adni, normális ruhát (drágábbat) nem tud ennyi pénzből megvenni magának! Félre rakni sem tud/tudott max amit szülinapra meg egyéb ünnepekere kapott!

Azelőtt diákként dolgozott 1-2 hóapig. Most h lenne rá lehetősége másik munkahelyre menni,többet keresni így egyenlőre magára akar költeni,nem albérletre!Mert ki tudja,hogy h alakul később a munkahelyi kérdfés...ne szeretné azt h elkezi a jogsit ,azt is fizeti+9albérletbe is ad bele,és ha valamelyik elveszti a munkahelyét v kevesebbet keres,nem akar lemondani a vágyairól!

Eddig is összeköltözhettek volna akár 1 garzon lakásba,eddig nem volt fontos a Férfinek sem! Kettöjük közül a NŐ a sporolosabb, a Férfinek általában hónap közepe tájékán nem marad semmi pénze( még úgy sem h a szüleivel lakik+ ad le pár tízezret) illetve neki vonnak a fizetéséből 35-40.000ft-ot mivel bank felé tartozása van

2015. ápr. 26. 13:00
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem értem, ha magára akar költeni azt összeköltözés után is megteheti, egy olcsó albérlethez nem kell mindkét fél fizetése. Mi is együtt élünk a párommal, 1 fizuból ráadásul, és még így is jut pénz az én hülyeségeimre mindig.

Habár én azt sem értem hogy lehetnek jegyesek ha még együtt sem éltek... ennek semmi értelme.

2015. ápr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Tehát azért nem költöznél össze vele, mert nem érzed magad anyagilag biztonságban. Nincs abban semmi kivetnivaló, hogy akarsz öltözködni is. Mérlegelni kell a dolgokat és megbeszélni a pároddal, ő miben tud engedni, hajlik e kompromisszumra.
2015. ápr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%

Ennek nincs köze az önzőséghez..

Egy viszont biztos, én olyan emberrel, aki azt modnja nekem, hoyg akkor akar össezköltözni ha jobb állásom lesz tuti még szakítanék is...


Most hol lakik a nő? Ingyen élősködik valahol, és ezt akarja tenni jő fizetéssel?

Ez nem önzőség, csak pofátlanság..

Persze az ember azeretne jobb színvonalon élni, ha van rendes keresete...

Félretenni jogsira..stb. De jogsi pl ha nmem kell alvira fizetni 2-3 hőnap alatt megvan úgy ph meg sem kell húzni a nadrágszíjat ha az ember nem minimálbért keres.. És ha anynira jő az a munka akkor nem így van gondolom...



Tehát szeribtem szimplán semmi realitása nincs a nőnek a pénzhez, eddig nem volt, aztán meg elverné, ahelyett, h előrelátő volna...

Szerintem nincs meg az arany középút..(költözéstől függetlenül)


Kövezettek meg, de az a kapcsolat halálra van ítélve...vagy hatalmas nézetváltásra van szükség mindkét oldalról...

2015. ápr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok a Nő,sem a férfi!Én csak egy közeli ismerőse vagyok a párnak!Mindkét fél a szüleikkel laknak (MINDKETTŐ AD LE PÉNZT OTTHON), kb 20percre egymástól! A Pasitól a behajtó vonja a fizujából kb 35-40.000ft-ot +azon fellül még fizet 1 másik behajtónak pénzt (20.000ft-ot)

A nő 3 éve dolgozik 1 helyen 4 órában amiért 35.000ft-ot keres+ utiköltség térités+ erzsébet utalvány! Előtte diákként dolgozott+volt munkanélküli is!

A Férfi 2 évet dolgozott 1 cégnél, ott is vonták már a fizuját, kb 2 hónapja váltott másik munkahelyet,ahol ha többet keres többet vonnak stb!


És a Faszinak, sosincs pénze fizetés után 1,5 héttel... elveri erre arra, miközben a CSAJ nem. Neki hó végén is van pénze,igaz nem sok,de van!


Pasinak volt 1 olyan kijelentése,hogy ha 1x összeköltöznek,akkor felesben fizetik az ő tartozását...amihet a csajnak semmi köze sincs!!

2015. ápr. 26. 13:16
 7/14 A kérdező kommentje:
100.000ft-alatt nem igen találni feléjük elbérletett + 2-3 havo kaukcióval! Addig meg semmiképp nem akart eddig a pasi össze költözni,mig nem telik le neki a pénz,amit a behajtónak fizet
2015. ápr. 26. 13:19
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen pasival a büdös életbe nem költöznék össze, de nem is bonyolódnék vele kapcsolatba se. Az ismerősöd/barátnőd szemét fel kéne nyitni, hogy biztos olyan párt képzel el magának, aki már el is költötte a barátnője fizetését még mielőtt megkapta volna...
2015. ápr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Értem, te a reménytelen szerelmes vagy és a nőre hajazol, itt pedig megerősítést remélsz.
2015. ápr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék milyen falu az, ahol 100ezer alatt nincs albérlet.

Ha te egyik fél se vagy, akkor szerintem ne velük foglalkozz, hanem a saját problémáiddal. Ezt meg oldják meg ahogy nekik jó. Én ezt a kapcsolatot már rég lezártam volna. Ha egy férfi ennyi idősen 3 évig nem akar összeköltözni, akkor az már régen rossz...

2015. ápr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!