Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Karácsonyi ajándékozás lefújva, de én mégis akarok kapni ajándékot, de nem gagyi sz@rt! Mi a megoldás?

A helyzet az, hogy a família (kb.: 10 család) legszegényebb tagja (nagyszülők, nagymama) kitalálta, hogy idén ne ajándékozzunk. Csak a gyerekeknek.

Minden évben kitalálja..., majd, csak azért is vesz nem túl olcsó ajándékot, vagy vesz valami anyagot állati drágán és kézzel elkészíti, és mindenkit megajándékoz. Persze vica-verza mi is mindenkit ajándékozunk.

Most nincs pénze, kitalálta a másik családtag, hogy dobjunk neki össze pénzt karácsonyi vacsorára, beleegyeztünk, (bár én eléggé húztam a szám) erre kiderül hogy vett valami anyagot drágán, amiből hatalmas porfogó díszt fog készíteni, mindenkinek karácsonyi ajándékként. Marhára örülök...meg állítólag szarvasgomba lesz karácsonyi vacsorán...

Amikor ajándékoztunk az elmúlt években, mindenki kikérdezte a másikat hogy mit szeretne, és mindenki elmondta, általában 1 000-2 000Ft körüli összeg volt, így szereztem be csomó hasznos dolgot, és felszereltem a konyhám, meg ilyenek.

Idén meg kapok egy sz@r porfogót amit már most gyűlölök, mert ugyan jó a kézügyessége a néninek, de néha olyan sz@rt tud csinálni, és olyan nagy méretű sz@rt, amit csak teszünk ide oda, és csak fogja a port, és legszívesebben összetörném, és wroááááfff.

Szóval szeretnék hasznos ajándékot, szeretnék ajándékot, és különben is, megtanulhatná a néni hogy addig nyújtózkodjon amíg a takarója ér, egyébként amelyik családtag meg kitalálta a karácsonyi vacsora finanszírozását, az meg rendezzen a néni helyett vacsorát a szarvasgombával....

Csomó más nagy problémám van egyébként a világban, de ez most ebben a pillanatban qurvár@ b@ssza a csőröm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: karácsony, ajándék, önzőség, család, ünnep

2014. dec. 8. 11:48  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Kegyetlen világ ez -_-" mi speciel elég szegények vagyunk és én még a gagyi "sz@rn@k" is örülnék...úgyhogy kuss mert ez nem a világ vége...

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/86Időpont 2014. dec. 8. 11:51 Privát üzenet
Azt írtad a gyerekek kapnak ajándékot. Akkor mi a gond? Gondolom, gyerek vagy te is. Nyugtass meg, hogy az vagy...

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/86Időpont 2014. dec. 8. 11:54 Privát üzenet
Te semmit nem èrdemelsz ilyen viselkedèssel.

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/86Időpont 2014. dec. 8. 11:59 Privát üzenet
Kedves 2-es: Ha felszerelte a kérdező a konyháját, akkor felnőtt (sajnos!). Ha csak nem játékkonyháról van szó. A kérdés különben borzasztó!

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/86Időpont 2014. dec. 8. 11:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ha férjem van szerinted gyerek vagyok he? 40 éves vagyok, felelősségteljes felnőtt... De akkor is szeretnék ajándékot, egész életemben hanyagoltak, és most van egy nagy család, és olyan jó érzés karácsonykor ajándékot kapni....!!!

# 5/86Időpont 2014. dec. 8. 11:59 Privát üzenet

Hát sajnos egyesekkel eléggé elbánt az élet...

AJÁNDÉKOT AKAROK! WROÁÁÁÁFFF!!!

A válasz 95%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/86Időpont 2014. dec. 8. 12:00 Privát üzenet
Nálad elég korán kezdődik a második gyermekkor... -_-"

A válasz 97%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/86Időpont 2014. dec. 8. 12:03 Privát üzenet
Honnan tudnánk, hogy van férjed?

A válasz 94%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/86Időpont 2014. dec. 8. 12:05 Privát üzenet
He. Intelligens emberre vall....

A válasz 96%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/86Időpont 2014. dec. 8. 12:06 Privát üzenet
Vajon miért hanyagoltak egész életedben?

A válasz 96%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/86Időpont 2014. dec. 8. 12:08 Privát üzenet
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kínos családi szituációmra megoldás? Hogy győzzem meg a párom, hogy költözzünk el az anyósomtól?
Illik kb ugyanannyit visszaadni értékben karácsonyra vagy mindegy?
Mi lenne erre a legjobb áthídaló megoldás? Egyszerűen már nem tudom mi lenne a legjobb megoldás!?
A szakitas lenne a legjobb megoldas?
Az alábbi helyzetre van jó megoldás?
Exem nevén van az ingatlanom 1%-a. Szeretne lemondani a tulajdonjogáról a javamra. Mi a legkedvezőbb megoldás erre, az ajándékozás, vagy egyszerűen ír egy lemondó nyilatkozatot?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!