Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatba keveredtem egy...

Kapcsolatba keveredtem egy nős férfival mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már régen is tetszettunk egymásnak csak nem tudott kialakulni a kapcsolat, nekem akkor ott volt a párom. Aztán sokáig nem találkoztunk ő megnősült, van egy gyereke a nőtől. De a házassága nem az igazi, nem szereti a feleségét de a gyereket sajnálja elhagyni. Most mit tegyek szakitsak vagy adjak ultimátumot hogy válasszon?
2015. máj. 1. 12:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Megmondanám neki, hogy döntse el mit akar, nem leszek a szeretője.


Egyébként alapból meg nem kezdenék kapcsolatba egy nős férfival.

2015. máj. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Mindig ez a szöveg van, hagyd ott a fenébe.
2015. máj. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Ne légy naiv! Nem szeretem a feleségem, csak a gyerek miatt vagyok vele... Jaj haggyad már, minden pasi ezt mondja! Otthon meg a tökéletes férj! Te meg egy mellékes valami vagy akit elövesz mikor szexre vágyik ,mert a nej terhes vagy menstruâl stb... Ennél tarsdat már többre magad! Rólad is sokat elmond ám hogy egyáltalán egy családos férfival összeállsz! Az ilyen nöknek van egy-két csúnya neve...
2015. máj. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Így van,a szöveg mindig ugyanez lesz,míg világ a világ.Ha valóban veled akarna lenni hivatalosan,a gyerek sem érdekelné.Így csak van mire fogni.A nős férfiak soha nem hagyják el a családot,a biztonságot,a kényelmet.Írtóznak a konfliktusoktól,a válási hercehurcától.Csak akkor kénytelenek válni,ha kiderül a megcsalás,és az asszony kidobja őket.Felejtsd el gyorsan.Mindig második leszel.
2015. máj. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Költőnő? ***** válasza:
100%
standard hanta
2015. máj. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%

Azért utóbbinak ellen tudnék mondani...


Sógorom házassága borzalmas volt, a feleség már nem törődött se vele, sem önmagával. Teljesen elhagyta magát, évek óta nem volt szex, a sógorom máshol kereste a boldogságát. És igen, nem akart elválni a két fia miatt "feleslegesen". A futó kapcsolatai mind a szexről szóltak, és emiatt nem akarta feladni a családot úgy ahogy van.


Aztán találkozott nővéremmel, akibe fülig szerelmes lett és úgy döntött, hogy most jött el az ő pillanata, ezért már érdemes felrúgnia a házasságát.

A gyerekekkel heti 2 napot együtt vannak, elfogadták a nővéremet, azóta már megszületett az első közös gyerek is és mindenki boldog.


A feleséget kivéve, de az meg ugye kit érdekel.. Ő épp ugyanúgy félrement a házasság alatt, aztán most áskálódik mert az ex férje boldog. Szerencsére a gyerekekre nincs akkora befolyással, hogy ellenük uszítsa őket.


Szóval egy nős férfi is megérdemli a boldogságot és ha megtalálja azt a valakit, aki miatt érdemes kilépni a mókuskerékből, akkor megteszi.


A gyerekei ettől még nagyon is érdeklik. A rossz házasságból régebben pont a gyerekek miatt nem lépett ki.

2015. máj. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
Tehát, elég egybehangzóan: keveredj ki ebből a kapcsolatból.
2015. máj. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
6-os!Ez miért ellentmondás?Pontosan azt írtam,hogy ha valóban vele akar lenni hivatalosan,akkor nem keres kifogást.Ez nem ellentmondás,hanem egy példa az ilyen ritka esetre.Amikor szerelemből megy el a férfi.
2015. máj. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
44%

regen volt egy szep szokas..

Azokat a noket akik nos ferfivel kevertek vagy hazas noket akik ferementek kopszra borotvaltak meztelenre vetkoztettek es a falunk athajtottak mindenki lekophette megverhette oket.

Ugye ha nincs olyan no aki ezt vallalja kevesebb a feremenes nics megcsalas es a ferfiak ha mast akarnak szepen elvalnak ahogy illik.

Ajanlom ne legyel budos K@ es ne te legyel aki miat a pasi feremegy

2015. máj. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
53%
Menekülj ebből a kapcsolatból!!Fuss,és hátra se néz!
2015. máj. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!