Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég bonyulolt kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég bonyulolt kapcsolatba keveredtem bele szeretnék kiszállni, de hogyan?

Figyelt kérdés
Szóval egy régi ismerős jött haza külföldről és azóta találkozgatunk. Rettentő féltékeny ha megtudja hogy más fiők társaságában buliztam, de ő naponta midnen este más nőket visz fel magához amiket én ma tudtam meg. Nem járunk, de ennek így nincs értelme ha ne adj' Isten beleszeretek ennél jobban fog fájni. Szóval multkor próbáltam neki elmondani,hogy hagyjuk de bevolt rúgva és állitolag elfelejtette azután ugy tett mintha ugyebár semmi nem történt volna. De ez durva azért,hogy mindennap ms lányokkal szexel és még engem is leakart. Én nem engedtem és hogy én megjátszom magam. Erre semmi szükségem így is hülye voltam,hogy belementem de,hogy adjam érthetően a tudtára? Úgy,hogy ezt soha ne felejtse el!!!
2013. márc. 26. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, mint eb a szarát!
2013. márc. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki mikor nem részeg...
2013. márc. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szégyenlem magam,hogy mibe keveredtem :S
2013. márc. 26. 17:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy vége és bánod még azt is hogy szóba álltál vele,mondjuk utóbbit csak akkor ha elkezdene értetlenkedni.
2013. márc. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te bulizol más fiúkkal az nem baj, de ha ő bulizik más csajokkal az baj. Zsák a foltját megtalálta. No comment.
2013. márc. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen csak nekem nem kötöttek ki az ágyamban, és arról sem én tehetek hogy lányokkal nehezebben barátkozom. na mindegy
2013. márc. 26. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!