Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik igy egy srác...

Miért viselkedik igy egy srác egy lánnyal? Mi értelme ennek?

Figyelt kérdés

3 hete kerültem uj suliba, 17 éves lány vagyok.

van egy srác, aki rányomult...az osztálytársam.

És 3 hétig egyfolytába magyaráztam neki, hogy nekem van pasim... és haggyon.

De nem sértően, mert jóba voltunk múlhéten... mult pénteken volt a szülinapom, és ajándékot is adott, de ma mint akit kicseréltek, hozzám se szólt kb.

Pedig ma kérdezte előttem az osztálytársam tőle, hogy tényleg szerelmes-e belém és a srác bólogatott.

Szóval kb. belém van habarodva...

Én nem mondom, hogy be akarom hülyiteni, mert van barátom, de attol még lehetne velem normálisabb... nemkéne siri csendbe lennie egész nap.

Nemértem mitől lett ilyen, a haverja szerint igy akar elfelejteni. de észrevettem, hogy bámul órán.


2010. febr. 22. 21:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A szöveged alapján inkább csak élvezed hogy tetszel neki, és most nem tetszik, hogy nem foglalkozik veled. Hagyd békén, hisz most ő hagy téged amit te eddig "akartál"(nagy nagy idézőjelekbe téve). Pont azt csinálod amit írtál: hülyíted.
2010. febr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normálisan viselkedik.
2010. febr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
dehát attól nem lehet hozzám szolni? a kettő nem zárja ki 1mást...nemértem
2010. febr. 22. 21:29
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Ne legyél már ilyen ostoba! Nem hiszem, hogy belehalsz, hogyha most nem istenít téged. Nyilvánvaló, hogy el akar felejteni, és ha neki úgy megy, hogy semmibe vesz téged, akkor nehogymár te legyél a szenvedő kis áldozat! Jézusom, nem gondolod, hogy önző vagy? Hagyd békén!
2010. febr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
De erre vártál, hogy békén hagyjon, és most miért zavar hogy nem beszél veled?
2010. febr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Úgy nehéz felejteni, hogy mindig a közeledben van és keresi a társaságodat.
2010. febr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
TE hozztad ki belölee...ha visza utasitottad ne is várd el hogy kb pár hetig joba lesz veled...mert ez azt jelenti hogy HALÁLOSAN BELÉD SZERETETT és hagyd majd ki gyogyul...ne törd magad ezen!! most nem tudsz majd alunii,es altato talettakat kell szedj hogy tudra alomra tenni a fejed mert egy srac a sulibol beles esett? hagydcsak majd joba lesztek meg latod :)
2010. febr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele, hogy EDDIG mennyi kedvességet kaptál tőle. (ajándék szülinapra, gondolom udvarlás is) Hogy kérdezhetsz ilyet hogy miért viselkedik így? Ez hülyeség. Hisz így is sokat tett érted a semmiért. Ne hidd, hogy majd évekig ezt fogja csinálni, míg hülyíted.
2010. febr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

most ez az én hibám? baromira nem hülyitettem, mert az elejétől kezdve normálisan elmondtam neki, h mivan, nemértem mit kellett vna tennem...ugorjak a nyakába, vagy szakitsak a barátommal egy olyan srác miatt, akiről mindenki tudja, hogy skalpgyüjtő? nem kértem, hogy vegyen ajándékot... sőt mondtam,h nem kell...

És akkor ha felejt, minek bámul?????

2010. febr. 22. 21:41
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most miért nem örülsz hogy békén hagy ha ennyire idegesített?
2010. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!