Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miert viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert viselkedik minden mas lannyal kedvesen csak velem nem?

Figyelt kérdés
Elmondtam neki, hogy tetszik, amire o semmit nem reagalt. Azota hozzam se szol a srac. Az egyik lany osztalytarsammal olyan kedves; mindig int neki, ha latja. Volt, hogy bele is csipett a combjaba. Engem meg magyarul le se sz@r.
2011. febr. 24. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert nem jössz be neki, inkább az a lány tetszik neki sztem.:(


nem baj;)

2011. febr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, velem is vannak így. Másokkal hülyülnek stb... (pedig szerintem fel olyan jól nem néznek ki, mint én)

Másokkal meg tök jól elvagyunk.

Ember kérdése, ki hogy jön ki egymással, h van e témájuk érdeklik e egymást

2011. febr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De miert kellett velem ennyire szivtelen legyen? Elmondom neki, hogy mit erzek, es olyan mertekben megbantott. Akkor ezek szerint egyes fiuknal ennyit jelent, ha egy csaj elmondja az erzeseit?

Hogyan vaghatnek neki vissza? ( szanalmas vagy nem, de el szeretnem erni azt, hogy megertse, hogy hatagszok ra) hogy?

2011. febr. 24. 14:07
 4/5 A kérdező kommentje:
14:07. En is azt kerdeztem legeloszor, hogy mi az, amibo az a csaj jobb, mint en. Es rajottem, hogy semmibe. Temank meg nekunk is boven volt, egeszen addig, amig el nem mondtam neki, hogy tetszik.
2011. febr. 24. 14:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Második: Attól, hogy valaki fele olyan szép sincs mint te, még lehet, hogy emberileg kétszer értékesebb;)


Kérdező: Nem jössz be neki, ráadásul egy bunkóó:D

2011. febr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!