Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik igy egy srác...

Miért viselkedik igy egy srác egy lánnyal? Mi értelme ennek?

Figyelt kérdés

3 hete kerültem uj suliba, 17 éves lány vagyok.

van egy srác, aki rányomult...az osztálytársam.

És 3 hétig egyfolytába magyaráztam neki, hogy nekem van pasim... és haggyon.

De nem sértően, mert jóba voltunk múlhéten... mult pénteken volt a szülinapom, és ajándékot is adott, de ma mint akit kicseréltek, hozzám se szólt kb.

Pedig ma kérdezte előttem az osztálytársam tőle, hogy tényleg szerelmes-e belém és a srác bólogatott.

Szóval kb. belém van habarodva...

Én nem mondom, hogy be akarom hülyiteni, mert van barátom, de attol még lehetne velem normálisabb... nemkéne siri csendbe lennie egész nap.

Nemértem mitől lett ilyen, a haverja szerint igy akar elfelejteni. de észrevettem, hogy bámul órán.


2010. febr. 22. 21:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%
basszus végre nem piszkál, most meg ez a bajod. ti nők komolyan elmebetegek vagytok. erre vártál hogy lekopjon megtörtént örülj neki ennyi szevasz
2010. febr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

azért bámul te hülye tyúk, mert nem megy neki 1ik napról a másikra a felejtés, és nyilván néha rajtad felejti a szemét!!!! mit nem értessz ezen???

rohadtul tudlak sajnálni, bámul egy fiú, úristen, mennyi problémád van!!!

2010. febr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már el van döntve! Te se vagy közömbös! Belezúgtál mégha nem is akarod! Legyetek egymáséi, nagy szerelmet látok! Amugy meg lehet nem biztattad, de a testbeszéded az igen!:) Szerintem mindenféleképpen gyere össze vele! Tuti jó lesz! Úgyse tudod már kiverni a fejedből. Úgy akarsz a pasid mellett lenni rá gondolsz?
2010. febr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó hülyeségeket ír. Ki akar verni a fejéből, meg meg van bántva a visszautasítás miatt, ezért nem szól. Ne akard hogy úgy viselkedjen, mintha mi sem történt volna.
2010. febr. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
érdekes, ma meg újra a régi volt... és megint egész nap rajtam lógott, mint mult héten.... na ezt nemértem
2010. febr. 23. 16:45
 16/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy amíg nem lógott rajtad volt valakije.

Velem is volt hasonló, még gyerekek voltunk. Egyszer úgy jött be napközibe, hogy nem szólt hozzám, azóta se tudom mi baja volt, pedig "szerelmesek voltunk".


18/L

2012. dec. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!