Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felénk divat a májuskosár,...

Felénk divat a májuskosár, fiúk adják a lányoknak udvarlás gyanánt. Nagyon rossz érzés, hogy én még sosem kaptam. Hogyan legyek túl rajta?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem érdekelnek az ajándékok. Sokkal fontosabbak a tettek. De évek óta látom, hogy rengeteg lány, akár csak 2 hét járás után, vagy pár hónap után, 1-2 év után is, de kap májuskosarat.

Annyira gyönyörűek, egy fiatal nőt egyszerűen elkápráztat a szépsége..és a fiú kedvessége.. :)

Én viszont évek óta vágyom rá, de sosem kaptam még :(

Jelenlegi párommal lassan 3 éve vagyunk együtt, de annyira bánt, hogy sosem volt még ilyenben részem, pedig ő ismeri ezt a hagyományt, csak nem tudom, olyan furán áll a dologhoz.. szerinte ez a jegyes pároknál jellemző, ami egyáltalán nem igaz mert a kosár színétől függ a kapcsolat stádiuma, pl. zöld szín a friss kapcsolatot jelképezi, ami lehet pár hét/hónap is.


Nézem, látom, hogy rengetegen kaptak most is, és nem értem hogy más lány miért érdemli meg?

Pedig én is egy őszinte, gondoskodó, hűséges, jószívű lány vagyok :(


22N


2015. máj. 4. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én úgy tudom azok a lányok kapnak, akiket hamarosan elvesznek


am meg kit izgat ki kap? ő kapcsolatuk jobb ettől?

2015. máj. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A színek függvényét tekintve, több éven át kaphatja a lány az udvarlótól.. :)
2015. máj. 4. 16:00
 3/12 anonim ***** válasza:
Amúgy szeret ajándékot adni neked? Mert ha nem, akkor a májuskosár is csak egy a többi ajándék sorában, amire nem pazarol túl nagy figyelmet.
2015. máj. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
A kérdést meg is válaszoltad: ő úgy ismeri a hagyományt hogy jegyes pároknál jellemző. Gondolom majd ha eljegyez kapsz te is. :) Olyan érdekes, én sose kaptam, mondjuk Pesten nőttem fel, nem is gondoltam volna, hogy ez még manapság is ekkora divat.
2015. máj. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Rákerestem, egyáltalán hogy néz ez ki, felénk a májusfa a szokás.

Ha ránézek egy ilyenre, nőként az jut eszembe, ez is egy olyan dolog, amivel kaszálnak a virágboltosok májusban, amikor anyák napja és ballagások miatt amúgy is az egekben vannak a virágárak. Letoltam volna a párom, ha ilyenre költi a pénzt. Úgyis pár nap, és ki kell dobni.

2015. máj. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam még soha, de őszintén, eszembe sem jutott, hogY kellene...
2015. máj. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Én sem kaptam soha.Az ismerősöm minden évben kap,most lesz a világra szóló lagzijuk,a május kosarat is nagy büszkén kiposztolta a facebookra,miközben a palija folyamatosan csalja,a csaj meg nem egy,nem kettő esetet már le is buktatott.Inkább irigylem magam az antiromantikus párom miatt,aki nem halmoz el ékszerrel meg virágcsokorral,de legalább nem csal meg (vagy ha mégis,hát ügyesen csinálja)
2015. máj. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja,és még piál is a hapsi (előző vagyok)
2015. máj. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Micsoda problémák...
2015. máj. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia! Nem azért nem kapsz, mert nem érdemled meg, ne szomorkodj... A te párod ilyen, és kész.


Azon viszont gondolkodj el, hogy megfelelően tudtok-e dolgokat megbeszélni. Ha neked nem is olyan fontos ez a májuskosár igazából, akkor teljesen OK, hogy a párod nem ad, ha ő meg nagyon furcsának tartaná. De az baj, hogy ha megbeszélni se tudjátok az ilyesmit. Ha olyasmiben, ami mindkettőtöknek fontos, de nem életbevágó, eltér az elképzelésetek, az nem katasztrófa - feltéve, hogy jól tudjátok kezelni az ilyesmit. Jól tudjátok? Ezt gondold át.

2015. máj. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!