Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felénk divat a májuskosár,...

Felénk divat a májuskosár, fiúk adják a lányoknak udvarlás gyanánt. Nagyon rossz érzés, hogy én még sosem kaptam. Hogyan legyek túl rajta?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem érdekelnek az ajándékok. Sokkal fontosabbak a tettek. De évek óta látom, hogy rengeteg lány, akár csak 2 hét járás után, vagy pár hónap után, 1-2 év után is, de kap májuskosarat.

Annyira gyönyörűek, egy fiatal nőt egyszerűen elkápráztat a szépsége..és a fiú kedvessége.. :)

Én viszont évek óta vágyom rá, de sosem kaptam még :(

Jelenlegi párommal lassan 3 éve vagyunk együtt, de annyira bánt, hogy sosem volt még ilyenben részem, pedig ő ismeri ezt a hagyományt, csak nem tudom, olyan furán áll a dologhoz.. szerinte ez a jegyes pároknál jellemző, ami egyáltalán nem igaz mert a kosár színétől függ a kapcsolat stádiuma, pl. zöld szín a friss kapcsolatot jelképezi, ami lehet pár hét/hónap is.


Nézem, látom, hogy rengetegen kaptak most is, és nem értem hogy más lány miért érdemli meg?

Pedig én is egy őszinte, gondoskodó, hűséges, jószívű lány vagyok :(


22N


2015. máj. 4. 15:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én ezeket a kérdéseket tök értetlenül olvastam itt az elmúlt napokban, soha még csak nem hallottam erről a szokásról :D A májusfáról igen, bár nálunk nem divat, de a kosár az teljesen kimaradt nekem.

Amúgy 27 vagyok, férjem van, az előzőek alapján kitaláltad gondolom, hogy én se kaptam még soha :) Nem ezen múlik, hogy komolyan gondolja-e veled. Egyébként szerintem is az a magyarázat, hogy ő úgy tudja, jegyesként szokás csak, gondolom ha eljegyez, majd kapsz.

2015. máj. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én már 38 vagyok, de még én sem kaptam, pedig voltak barátaim. Most is van párom, de valahogy ez mindig kimaradt. Május elején mindig eszembe jut nekem is, hogy ilyen bamba pasijaim voltak. A mostani sem tudja, hogy ez micsoda. 17 év együttélés után nem gondolom, hogy valaha is kapok :-). Nekem is elég szar érzés, pedig egy hülyeség az egész.
2015. máj. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!