Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki addna valami jo tanacso...

Valaki addna valami jo tanacsot adni?

Figyelt kérdés

angliaba elek! nem szerettek itt elni hogyan beszeljem ra anyukamekat hogy vissza mehesek magyarba? meg felek angolil beszelni mit tegyek?

15 l


2015. máj. 4. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
gyakorolj!
2015. máj. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek jönnél vissza? Szerintem több értelme van gyakorolni az angolt és maradni, mint visszajönni ide.
2015. máj. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
irtuk a multkor is.. tanulj! beszélj! ismerkedj!
2015. máj. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj vissza, hiszen magyarul sem tudsz az írásod alapján!
2015. máj. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
nem magyarba, hanem Magyarországra. nemcsak az angol nem megy...
2015. máj. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nagy levegő, eléjük állsz és megmondod.

Ha nem tudnál itthon kihez jönni, akkor legyél koliban.

2015. máj. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 clara.s ***** válasza:
100%
Beszelj veluk,hogy honvagyad. Van.mond el mi miatt es hatha tudnak segiteni.valami oka csaak van hogy visszavágysz?az angolt gyakorold, ha hibazol,normalis majd idovel belejossz.biztos rossz a honvagy miatt,szerezz baratokat es sokkal konnyebb lesz.en anno franciao.bol jottem haza,megbantam.magyar vagy,de sajnos itt nem jo jövő varna rad.ott jobbak a lehetosegek,hidd el.ulj le a szuleiddel es mondd el nekik mit erzel,ertelmes szulo segit amibe tud,hogy jobb legyen a gyerekenek.
2015. máj. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
nem csoda, hogy nem megy az angol, ha magyarul se tudsz se helyesen fogalmazni, se helyesen írni.
2015. máj. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miota elsz Angliaban? Probalj olvasni, angolul filmeket nezni, stb. A suliban is kerhetsz segitseget, nem te vagy az egyeduli, aki kikoltozott ide masik orszagbol. 3 eve lakom itt, szinte 0 nyelvtudassal felfejlesztettem magam eleg magas szintre. Szerintem adj meg egy esélyt ennek a dolognak :) Csak ugyesen, drukkolok!
2015. máj. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De tudok magyarul írni.. ! De hagyjuk is és Köszi
2015. máj. 6. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!