Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tartjátok viccesnek, hogy...

Nem tartjátok viccesnek, hogy a családi kapcsolatok témakörben leginkább olyanok adnak tanácsot, akiknek ahogy mondani szokás, se kutyájuk, se macskájuk?

Figyelt kérdés

2015. jan. 27. 21:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Azért elárulhatnád, hogy honnan tudod, hogy aki válaszol egy adott kérdésre annak nincs senkije vagy ahogy te írod se kutyája se macskája??
2015. jan. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
nekem van macskám.válaszolhatok?
2015. jan. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
26%

Ezt én is így látom!

A házasság szentségéről papolt az illető, én voltam a hülye, amiért megcsaltak, de nem váltam el, erre rákérdeztem, hogy ő férjnél van-e..... Nos, nemhogy férjem nem volt neki, de egyáltalán senkije.

A házasságról azok papolnak a legjobban, akik egyáltalán nincsenek benne és a hosszabb kapcsolatot nem tudnak felmutatni.

2015. jan. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
11%
..oh várjunk..
2015. jan. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%

Ez a való életben is így van!

Ahogy a gyereknevelésben is az mondja meg a legnagyobb tutit, akinek nincs!

2015. jan. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van. Sokszor saját maguk írják le, hogy igaz nekem senkim sincs. Vagy az írásából olyan mértékű tájékozatlanság árad, hogy a napnál is világosabb, hogy halvány fogalma sincs, hogy miről is beszél.
2015. jan. 27. 21:48
 7/24 anonim ***** válasza:
84%
Igen, ezt én is láttam, egy előző kérdésnél, osztja az észt valaki, aztán benyögi, hogy neki nincs is férje...de azért nagyon "okos":))
2015. jan. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%
Én már olyat is vettem észre, hogy valaki egy kérdésnél még a komment alapján egyedülálló volt, a másik kérdésnél, már 12 éve házas, és heti 3-4 szexel a férjével, 3 gyermekes családanyaként....
2015. jan. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Igen ez is nagyon jellemző. Egyszer egyedülálló, aztán férnél van, következő kérdésnél meg még lány. Mindez néhány óra alatt.
2015. jan. 27. 21:54
 10/24 anonim ***** válasza:
23%

Mint tudjuk, a legtöbb nő hazudik!

Akkor is ha anoním,

és akkor is, ha nincs is tétje a dolognak,

de mindenképpen -akár virtuálisan is- a többiek fölé akar kerekedni...

2015. jan. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!