Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisgyermekes családot tudnátok...

Kisgyermekes családot tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt a párommal,van egy 1 éves kislányunk.A párom 8 órában dolgozik,amikor hazaér a munkából,itthon a műhelyben dolgozik,rengeteg munkát elvállal.Karácsony,szilveszter felejtős lesz most.Már jó ideje nincs ránk ideje,mert állandóan reggeltől estig dolgozik.Ha meg feljöb este,azt meg mindig mondja,h jó lenne ha lenne "vmi"...Úgy érzem,h a szexre mindig tudna időt szánni,de más közös programra meg nem(nekem annyi elég lenne,ha csak heti egy du-t velünk töltene).És nem tudom vele megértetni ezt az egészet...
2014. dec. 5. 17:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha felhozom neki ezt a témát,ő van megsértődve...
2014. dec. 5. 17:48
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos a férfiak nagy része azt hiszi, hogy a nőknek a szex az ágyban kezdődik. Pedig dehogy!

A szeretkezés már akkor kezdődik, amikor beszélgetsz vele, rá figyelsz, meghallgatod, megsimogatod az arcát, rászánod az idődet.

Próbáld ezt megértetni vele, mert így elhidegültök egymástól.

2014. dec. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Biztosan neki sem könnyű, én a helyedben benéznék hozná valamelyik nap a műhelybe, aztán már lehet ő is könnyebben tárgyalna, ha érted mire gondolok ! :) Szerintem bele van fásulva a sok melóba, tuti feldobná a napját (főleg ha azt mondod hogy szexre mindig van ideje) Aztán persze felhoznám majd. Ha nem is aznap, de mindenképpen meg kell beszélni ezt. Mondd el neki hogy hiányzik nektek, a kicsinek is és neked is, esetleg próbáljatok meg olyan programot szervezni amihez el kell menni otthonról, így nem tud visszaszabadulni a műhelyébe .
2014. dec. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Mond neki hogy ne dolgozzon annyit, mert neked nem számít a pénz.
2014. dec. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom azért dolgozik ennyit, hogy legyen mit ennetek... Nem? :)
2014. dec. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Profán leszek: sz*pd le alaposan, aztán közöld vele, hogy szombat délutánra (tetszőlegesen választható időpont) azt a programot tervezted hármasban, hogy (tetszőleges program). Őszintén, ha arra tud időt szánni, akkor egymás motiválása a lényeg. Kezdd el te.
2014. dec. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!