Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők de egyben a gyermekek...

Szülők de egyben a gyermekek véleménye is érdeklne. Nálatok ez hogy van? (vejed, menyed)?

Figyelt kérdés
Egy kis tanács kéne.Mégis hogy kezeljem ezt a helyzetet.Szülők nálatok mennyi idő után vagy mégis mennyire jó a kapcsolatod a lányod,vagy fiad párjával?Mennyire mertek ugymond lengén öltözködni jelenlétükben ami még nem kínos vagy?Esetleg ő mit enged meg magának?És 'gyermekek' ti mennyire ugymond nevelitek a páratok ilyen téren?

2015. máj. 9. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
A kérdés megválaszolásánál fontos lenne tudni, hogy együtt laktok vagy csak évente 2x látod egy hétvégére a vejt/menyt?
2015. máj. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem öltözöm lengébben, mintha mas ás vendég lenne nálunk, azaz fehérnemüben nem mászkálunk, hanem normálsian fel vagyunk öltözve.
2015. máj. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Nekem egész fiatal tinikoromban azt mondták a szüleim, hogy nem szeretnék, ha egy idegen férfi mászkálna alsógatyában a házukban. Így ha meglátogatjuk őket, normálisan felöltözünk, ha ott alszunk, akkor is úgy megyünk ki a szobából, hogy ha mást nem, egy rövidnadrágot és egy atlétát felvesz előtte. Egyébként az egész családra jellemző, hogy mindenki általában normális öltözékben jelenik meg a többiek előtt.

Az ő szüleinél még nem nagyon aludtunk, inkább egynapos látogatásokat szoktunk megejteni, ott ilyen probléma nincs.

Nevelni egyáltalán nem kellett, egyszer elmondtam, amit a szüleim nekem, de magától se mutatkozna nem megfelelő öltözékben.

2015. máj. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Mi eleve nem öltözködünk"lengébben", családtagok jelenlétében sem, nemhogy úgynevezett párok előtt.
2015. máj. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Sose laktam együtt anyósékkal. Amikor ott alszunk, akkor eszembe se jutna lenge öltözékben mászkálni.


A fiam barátnőjét láttam már trikóban és bugyiban szaladgálni nálunk, nem szóltam rá, de nem tetszett a dolog, kicsit neveltetési hiánynak éreztem ezt, főleg, mert "csak" egy viszonylag laza kapcsolatban voltak, vendégnek tekintettem, nem családtagnak. Én sem mutatkoztam öltözetlenül a saját lakásomban, amíg itt volt.

Lehet, hogy a menyemnél már nem zavarna.

2015. máj. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

20 éves vagyok, de jelenleg még édesanyámmal élek, így remélem számít azért a válaszom. A barátommal távkapcsolatban vagyok, így 2-3 hetente ő jön fel hozzám, és olyankor hétvégére itt vagyunk nálam.

Édesanyámat nem zavarná, ha a barátom lengébben mászkálna itthon (anyukám nagyon nyitott, és naturalista) de a barátom mégis mindig felöltözik, ilyen a természete, otthon, a lakótársa előtt sem szaladgál félpucéran, alsógatyában. nem szégyenlős, nagyon jó teste van, csak ilyen kis illedelmes. :D nem kellett "nevelnem". inkább azt szoktam neki mondani, hogy nyugodtan kiszaladhat alsógatyában és pólóban wc-re, nem kell nadrágot húznia, nem zavar itthon senkit sem. én a szüleinél még nem voltam, de az albérletében van, hogy bugyiban és egy hosszú pólóban megyek ki.

Anyukám sem vetkőzik, öltözik át ott és akkor, amikor nekem vagy a húgomnak a barátja szem előtt van, bár szerintem ez sem zavarná, inkább csak miattunk tesz így.

2015. máj. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mindkettőnk családjánál családtagnak számít a másik. Én szoktam a férjem anyukájával, nővérével pl. csak úgy is találkozni, hogy ő nem jön vagy nem ér rá.


Mivel az én szüleimtől nagyon messze élünk, többszáz kilométerre, ezért mindig 1-1 hétre megyünk látogatni illetve jönnek ők és/vagy a testvérem és a férje. Ilyenkor természetes, hogy este pizsamában nézünk együtt filmet vagy hasonlók, vagy reggel úgy reggelizünk :)

2015. máj. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

A kapcsolatunk teljesen jó, évente 3-4 alkamollal vannak közös programok. Itt most nem családi ebédre gondolok, az van több is, hanem kirándulás, strand, állatkert, ilyesmi.


A páromat leszámítva mások előtt csak annyira öltözöm lengén, amilyen öltözékben a postásnak, szerelőnek, szomszédnak is szégyenkezés nélkül tudok ajtót nyitni. Nme vagyunk prűdek, de megtiszteljük egymást azzal, hogy nem alsó gatyában, bugyiban flangálunk a rokonok előtt.

2015. máj. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

A mi családunkban nem szokás "lengén" öltözni akkor se, ha nincs itthon rajtunk kívül más, így én csak addig vagyok pl fehérneműben, amíg reggel a barátom szobájában vagyok. De amint kimegyek valamiért, felkapom a legközelebbi pólót meg gatyát. Olyan volt már, hogy a párom húga épp jött be mikor nadrágot cseréltem, abból nem csináltunk ügyet.

A barátom otthon simán flangál egy szál alsógatyában, nálunk (az én szobámat leszámítva, aminek becsukjuk az ajtaját) csak akkor látni póló nélkül, mikor a kertben grillezünk, és mindenki fürdőruhában van.

Szüleim meg az ő anyukája is felöltöznek rendesen, annyi hogy anya a fürdőből a szobájukba egy köntösben megy.

Ahhoz még nagyon fiatal vagyok, hogy szülők szempontjából nyilatkozzak, de gondolom nem örülnék, ha valaki átjönne és fehérneműben flangálna, meg én is megtisztelném annyival, hogy nem mutogatom magam.

2015. máj. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 omba ***** válasza:
62%

Volt élettárs családjának egyik idegesítő meggyőződése volt, hogy akkor otthonos az ember, ha egy szál bugyiban flangálhat...

Brrrr

2015. júl. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!