Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők? Vagy akár gyermekek...

Szülők? Vagy akár gyermekek veleménye? Hány éves korig 'normális' a közös fürdés? Gyermek számára intim szférát hagyni?

Figyelt kérdés
Hány éves korig 'normális' a közös fürdés?Hány évesen vagytok 'engedékenyebbek' (mennyire)gyerekekkel?Mennyi magán szférát hagytok nekik?Esetleg gyermekek véleménye is érdekel.
2015. jan. 17. 20:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
Addig kell közösen fürödni amíg ők igénylik. Magánszférát szintén az ő igényeikhez kell igazítani. Nem kell a gyerekek nyakára nőni.
2015. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%

Én 12 éves koromig a tesommal fürödtem.. utána már igényeltem a magánszférát. Szülő-gyerek esetén talán

korábbra tehető..

2015. jan. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%

Sose jutott eszembe velük fürödni

Nem prűdség, simán mászkálunk fürdés után ruha nélkül

2015. jan. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Testvérekkel szerintem még óvodáskorban lehet. A szülőknek nem egészséges a gyerekekkel fürdeni.
2015. jan. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%

Sosem fürödtünk együtt, legalábbis nem emlékszem rá :) Fürdettek. Aztán már ovis koromban a tesómmal együtt pancsoltunk. Általános sulis koromban meg már teljesen egyedül fürödtem.

Szerintem nagyobb korban kifejezetten nem is normális a szülő és a gyerek együtt fürdése, kb. 6 éves kortól.

Magán szférán mit értesz?

2015. jan. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Elnézést a rossz megfogalmazásért:) Úgy gondoltam hogy akár szülő vagy testvérek együtt fürdőzése:)Intim szférái:)
2015. jan. 17. 21:00
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Exem meg 30 evesen is behivta az anyjat tusolashoz, hogy ne unatkozzon... Probaltam terelgetni, hogy ez azert durva, de nem tudtam ra hatni mert szerinte/szerintuk ez normalis...
2015. jan. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
59%
7es vagyok, lemaradt: az exem pasi, en 28N
2015. jan. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%

Kb. 4-5 éves koráig NÉHA együtt fürödtem a lányommal a nagy kádban. (óriási kádunk van, és én az anyja vagyok). Előtte lezuhanyoztam és úgy ültem mellé a kádba... ha hívott. :) Sokszor hívott, hogy anya gyere be. Ilyenkor együtt játszottunk, bohóckodtunk, szóval élvezetes volt.


Öt éves kora óta ez nem fordul elő, mert nem szeretném "megzavarni" a gyereket, és azt sem szeretném, hogy tőlem valami fertőzést kapjon. Már 7 éves, és még néha most is mondja, anya gyere be te is és játsszunk, de ilyenkor elmondom neki, hogy ő már nagylány, és egyedül egészséges fürdenie.


Nekem semmi bajom sincs azzal, ha testvérek, vagy akár szülő-gyerek együtt fürdik egymással, ha mindkettőjük keveli, vagy vágyik erre.

2015. jan. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
21%
Semeddig nem normális. Mindenki fürödjön külön, már csak a higiénia érdekében is, és senki ne járkáljon a többiek előtt meztelenül.
2015. jan. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!