Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 éves vagyok, viszitek a...

22 éves vagyok, viszitek a szüleiteket kirándulni? Nem gáz, milyen a családi viszony ebbe a korban?

Figyelt kérdés
2015. máj. 10. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
A jó családi viszony miért gáz? Egyáltalán hogy lehet, hogy 22 éves ember még mindig nem nőtt fel annyira, hogy nem szégyenli a saját szüleit??
2015. máj. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Kirandulunk, ebedelnk, nyaralunk stb. Miert lenne ciki akarmilyen korban?
2015. máj. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
A gyerekek érzik cikinek a szülőket. Mikor az ember felnő, megtalálja a közös hangot a többi felnőttel, és sokkal működőképesebbek a közös programok.
2015. máj. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
pont hogy ennyi idősen nem gáz (sosem az) szülőkkel lenni. Örűlj amíg ott vannak, majd ha nem lesznek veled, hiányozni fog. gondolm rossz a viszony ha gátnak tartod
2015. máj. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnek, ha ilyenek lennének a szüleim. Sajnos az enyémeket nem lehet kimozdítani a tévé elől.
2015. máj. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Ebbol a ciki-nem ciki dologbol 22 evesen ki kene mar noni. En, ha otthon vagyok (kulfoldon tanulok) megyek veluk mindenhova. A nagymamam ilyenkor vegighurcol a varos osszes ruha- es cipoboltjan, rendszeresen tininek neznek emiatt, de nem erdekel, evente 1x legyen meg ez az orome a nagyinak. :D
2015. máj. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
az a ciki, hogy leírtál 2 teljesen értelmetlen mondatot...
2015. máj. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Együtt kirándulni sosem gáz. Miért lenne az?

Igazából amíg nem jöttem a gyk-ra, fogalmam sem volt, hogy a mai ember mindenféle apróságnál azon agyal, hogy ciki-e... Nekem eszembe se jut.

De pont kirándulás? El nem tudom képzelni, mi lehetne benne ciki. Bárkivel lehet kirándulni menni, aki menni tud, a kapcsolat típusa tökmindegy. Jóformán idegen, főnök, családtag, barát, szerető? A kirándulásnál igazán nem számít.


Csak mert valaki felnőtt, miért ne tölthetne együtt időt a szülőkkel? Nekem eléggé természetes, hogy azt tegye...

2015. máj. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
teljes mértékben igazatok van köszi
2015. máj. 10. 18:25
 10/12 zolo ***** válasza:
Nem az a kérdés ciki vagy sem. Te jól érzed magad velük vagy nem. Jó velük nyaralni akkor ne foglalkozz más véleményével. Nem jó velük lenni akkor meg nincs kérdés. Az nem jó nyaralás, ha feszültség van. Vannak barátaid akkor már velük is nyaralhatsz ennyi idősen. Illetve a kettő sem zárja ki egymást. Egy nyáron többször is lehet nyaralni. Én már fiatalabb korban is nyaraltam a barátaimmal. Már annak is örülj, hogy mehetsz nyaralni. Sokan évek óta sehol nem voltak nyaralni vagy még strandon sem.
2015. máj. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!