Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit válasszak anyát, vagy apát?

Kit válasszak anyát, vagy apát?

Figyelt kérdés

A szüleim válni fognak..milyen szempontokat nézzek? Hol lenne jobb nekem? Apa jobban tudna támogatni anyagilag. Anya kevésbé. Hogy döntsek?? Nem tudom mit csináljak..:/

15/l



2015. máj. 17. 13:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
Apukád akkor is fog tudni támogatni anyagilag, ha anyukádnál maradsz. Én anyukámnál maradnék a helyedben, szerintem az anyák törődőbbek.
2015. máj. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
15 évesen kissé anyagiasnak tűnsz. Vársz még 3-5 évet és lesz másféle szponzorod is, akit majd úgy hívnak, hogy PASI.
2015. máj. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Azt szoktak mondani, hogy egy gyereknek az anyukaja mellett van a helye. Ennek ellenere, ha en lettem volna ilyen helyzetben, apukamat valasztottam volna, mert vilag eletemben apas lany voltam. Szerintem te is erzed ezt, hogy hol lenne jobb neked. Ez nem jelenti azt, hogy jobban szeretned akarmelyikuket!
2015. máj. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
Ha nem tudsz dönteni, akkor mindkettőnél jó helyed lenne ezek szt. Akkor 15 évesen már figyelembe veheted azt is, kit viselne meg jobban, ha nem mellette döntenél.
2015. máj. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
18%
Lány vagy, anyukádnál maradj. Apukád pedig mindenben fog támogatni.
2015. máj. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
nem vagy semmi ha az az egyetlen szempontod kitől kaphatnál többet...
2015. máj. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
37%
A 10enévesek javarészt már ilyen. Nevelés kérdése, a szülők rontják el. Meg a net, a mobil, a facebook, meg a több ilyen dolog, amit a szülő ad a kezébe…
2015. máj. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

Én apukámat választottam...és jó döntöttem.

Minden téren jobb volt vele.Lány vagyok.

Viszont ne mi befolyásoljunk.Úgy dönts,ahogy érzel.

Tényleg az anya mellett van álltalában a gyerek,

én pl megcáfolom ezt.Anyukám is belátta a bíróságon,

hogy apukám mellett jobb lesz.És itt nem csak az anyagiakról van szó.Apukámmal én a fiús ügyeimet vagy bármit jobbsn meg tudtam beszélni mint anyukámmal.De te döbtsd el.

2015. máj. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%

Szeretet szó? Ismerős? Kivel érzed magad egy hullámhosszon?

Ki figyel rád jobban?

Igazad van, a pénz megoldja.

2015. máj. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%
Aki jobban tud gondoskodni rólad, annál maradj. És itt nem a pénzt értem.
2015. máj. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!