Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá apát? (bővebb...

Hogyan vegyem rá apát? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Apa 2 éve megengedte a tesómnak, hogy hozhatja a barátnőjét nyaralni úgy, hogy mindent apa áll (Spanyolba mentünk.). És én is akartam vinni az egyik barátnőmet ,magammal és az mondta jövőre de a nyáron sem vihetem senkit. Oké, hogy a bátyám idősebb de most tervezik a nyaralást és megint nem vihetek magammal senkit. De azért is jó lenne ha vihetnék mert mindenkit elvisz de akit én szeretnék nem és mindig egyedül maradok... már arra is gondoltam, hogy inkább nem mennék... már ezen összevesztünk de nem hagyom ennyibe... Szerintetek, hogy vegyem rá? L/14

2014. jan. 11. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Valószínűleg azért nem akarja elvinni mert nem szeretne olyan nagy felelősséget vállalni, hogy egy fiatalkorú idegent elvisz külföldre a szülei nélkül. Ugyanis ha belegondolsz elég veszélyes vállalkozás.

Nézd meg az Elrabolva című filmet, az ad egy képet a milyen kockázatokkal járhat ha fiatalok egyedül maradnak idegen országban

2014. jan. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Apa, had jöjjön barátnőm is, fizetem a részét... Mert ezt senkitől nem várhatod el
2014. jan. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

egy családi nyaralásra,elég furcsán jön ki hogy a barátnődet is vinnétek. az más ha idősebb vagy és a barátod is veletek tartana.

és hogy lenne egyébként? az ő szülei megengednék neki? és ki fizetné??

2014. jan. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még ahhoz kicsi vagy, hogy barátnőd vigyél magaddal a családi nyaralásra. Igaza van az előttem írónak, ha a szerelmed lenne az más, de az is majd csak később. Nem is értem, hogy gondolod, apukád fizetné egy idegennek a költségeit? Milyen alapon? Én mondjuk el sem engedném a gyerekemet egy idegen családdal nyaralni ennyi idős korban.
2014. jan. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még gyerek vagy, azért nem. És teljesen más kategória, ha a barátod menne veled. De az se most, hanem jópár év múlva.
2014. jan. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
még ha nő lennél érthető lenne de így?
2014. jan. 21. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Öhm...már mindegy.

1. Igen a kifezetés nem vált be és ezerszer probálkoztam vele...-.-"

2. Ismerek olyanokat, hogy más gyerekét magukkal vitték.

Néha a válaszra is adhatátok választ nem pedig olyanokat írni ami bántó és hülyeség. Köszönöm.

2014. júl. 11. 02:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Velem 11 éves koromban jött az LB-m Gárdonyba. Mondjuk külföldre biztos nem vállalná, egyik szülőd se. Túl nagy a felelősség.
2016. márc. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!