Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek vagy gondolnátok,...

Mit tennétek vagy gondolnátok, ha egy általatok jól ismert családról kiderülne hogy szexuális viszonyt folytatnak egymással a szülők és a gyerekek?

Figyelt kérdés
és magyarok és jóban vagytok velük
2015. máj. 18. 06:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Mit tennék? Utanajarnek, milyen uton lehetne a gyamhivatalnak vagy vmi mas hivatalnak valamit tennie es megmenteni a gyerekeket.
2015. máj. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Pontosan hogyan is derült ez ki?

Nem mondom, hogy nem fordulhat elő ilyen, de nagyon életszerűtlen a kérdésed.

2015. máj. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

1. Kivülálló számára egy hogyan tud kiderülni?


2. Mennyi idösek a gyerekek? (Mert nem mindegy, hogy kiskorúakról lenne szo, vagy felnött emberekröl.


3. Amennyiben nincs szó gyerekröl, akkor másnak semmi beleszólása.

2015. máj. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Ha 18 év alattiak, feljelentést tennék.
2015. máj. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

ha már felnőttek a gyerekek, akkor nem tennék semmit. megundorodnék tőlük és inkább kerülném a velük való kapcsolatot.

ennyi

ha még kiskorúak a gyerekek, akkor valószínű jelentést tennék róla a hatóságoknak.

de szerintem se életszerű az ilyesmi.legalábbis én nem tudom elképzelni egyik ismerősömről sem.

2015. máj. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Mekkorák a gyerekek?ha kicsik még (kiskorúak)),akkor azonnal feljelenteném a szüleit,persze, ha biztos, nem csak a szomszéd néni pletykálta, aki a másik szomszéd harmadunokatesójától hallotta. Ha nem biztos, akkor utána járnék, hogy hogyan lehet kideríteni a megfelelő szervek bevonásával. Ha a gyerekek felnőttek, akkor megundorodnék az egész bagázstól,és kerülnèm őket nagyon nagy ívben. De kicsit több infót is írhatnál,mert így elég tág, és nem fogunk tudni konkrét választ adni mi sem.
2015. máj. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Azt gondolnám gáz.És ezután nem lennék jóba velük.
2015. nov. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%
Feljelentes. Akarmilyen joba is vagyok veluk. Barmi mas bunt hajlando lennek elnezni, akar meg fedezni is, ha valakivel nagyon joban vagyok, meg akar gyilkossagot is, de ezt nem, ez a legocsmanyabb dolog amit valaki tehet egy kisgyerekkel.
2016. márc. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%
Bazz, 8-as nulla? Itt ennyi a pedofil?
2016. márc. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Hol volt szó pedofílról? Egyáltalán nem említette senki, hogy a "gyerekek" kiskorúak!!!
2016. márc. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!