Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinálnak egymással a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnak egymással a 12-13 éves "párkapcsolatban" lévő gyerekek? (Tudom, hülye kérdés, de érdekelne)

Figyelt kérdés

Olyan öregnek érzem magam(20 évesen!),amikor olvasom a 15 évesek miket írogatnak: másfél éves komoly kapcsolata,meg pár rövidebb is,és futó kalandjai is voltak...

Mégis mikor kezdték?Vagy nekik mi számít kapcsolatnak?



2012. dec. 10. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
semmit, kézen fogva járnak, szájrapuszi, bátrabbak csók, ezen kívül hetente szakítanak
2012. dec. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Engem is érdekelne :) 14évesen érzem magam öregnek én meg :D de van ilyen
2012. dec. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Túró rudit majszolnak, Xbox-oznak v. Playstation-öznek. Akkor szájra puszi, kézen fogva járkálás stb. ennél több nem lehet, mert akkor nincs értelme tovább élnem ezen a földön.
2012. dec. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen szerintem már normális hogy érdeklődnek egymás iránt, és szeretetre vágynak a másik nemtől. 12 évesen még tényleg korai, viszont én is 13 évesen kezdtem és hidd el, 1 év alatt annyit értem testben is és lélekben is hogy azt gondoltam én már készen állok egy kapcsolatra. Nem bántam meg hogy olyqn korán kezdtem és mi nem csináltunk semmit a csókon, ölelkezésen kívül.:) Persze azóta már látom hogy még érhettem volna arra a kapcsolatra is. 21/N
2012. dec. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Túl gyorsan akarnak felnőni. Meg szerintem néhánynál mindenképp bejátszik az, hogy a barát-barátnő az afféle "státuszszimbólum". Igen, neki már van.
2012. dec. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

Hmmmm... Én 14 éves vagyok és a szexen kívül minden játszik a kapcsolatunkban. Amúgy nem tudom ti mire gondoktok pontosan... Bulizni nem szeretek járni csak kettesben lenni a bnőmmel, akit igen szeretek nem azért van, hogy mutogassam. Viszont amikor én 12 éveseket látok smárolni rendesen rosszul leszek. Hidd el 1

-2 év alatt rengeteg minden megváltozik a kapcsolatról kialakult véleményemben. Ennyi ;) ja és lécci ne pontozzatok le :D

2012. dec. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!