Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti is balhéznátok...

Szülők! Ti is balhéznátok ebben az esetben, vagy támogatnátok a lányotokat?

Figyelt kérdés

6-7 éve újságíró, valamint műsorvezető szeretnék lenni. Ez a nagy álmom, számomra szerelem a rádiózás, valamint az újságírás.


2-3 éve egy kisebb helyi rádióban vezetek műsort, viszont a múlthéten kaptam egy ajánlatot egy kereskedelmi rádióban. Minden hétköznap 22:00-00:00-ig vezethetek műsort egy ott dolgozó férfival. Gondolkodás nélkül rábólintottam. Egyáltalán nem ismeretlen terep, a főnököt is ismerem.


Viszont anya folyamatosan balhézik, hogy eljárok esténként és nem tud aludni. Mikor elmegyek, még bőven ébren van. Olyan halkan jövök haza, amilyen halkan csak lehet. Tény, hogy kicsi a lakàs (1,5 szoba), de nagyon halk vagyok. Csomó mindennel zsarol, pedig tudja, hogy ez az, amit csiálni szeretnék.


Azt sem lehet mondani, hogy a helyzethez képest későn érek haza, mert legkésőbb 00:15-re itthon szoktam lenni.


Normális? Mit tehetek?


22n



2015. máj. 20. 13:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Támogatnálak. Akkor is, ha nekem kellemetlen két percre felébredni, aztán visszaaludni. Nem is kérdés.
2015. máj. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Támogatnálak minden bizonnyal ha viszont neked gond anyukád zsarolása, akkor költözz albérletbe.
2015. máj. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Támogatnálak egyértelműen!Annyira jó,amikor valaki tényleg azt csinálja,amit szeret!Anyukádnak altatót javaslok,bár szerintem nem az a baja,hogy nem tud aludni...Én arra sem kelek fel,ha a párom kiszáll mellőlem az ágyból,és lemegy a fa! lépcsőn(nyikorog,csikorog).Szóval ez nála valami idegi alapon lehet.Ha továbbra is balhézik,akkor felvetheted neki,hogy különköltözöl.Megjegyzem,az a normáli. felnőtt,keresettel rendelkező nők esetében.Természetesen,ha adottak a körülmények.
2015. máj. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy támogatnálak,az anyudnak valami más problémája van.
2015. máj. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
44%

Természetesen támogatnám és örülnék a szakmai előrelépésének.

A nem-alvásról pedig az a véleményem, hogy aki fáradt, az akkor is tud aludni, ha az ő szobájába mennek be és kis lámpát kapcsolnak, halkan lerakodnak. Nyugodtan mondd meg anyádnak, ha nem tud aludni, akkor nem fáradt el eléggé. Dolgozzon többet, vagy mozogjon a szabad levegőn, aztán nem lesz gondja.


Megj.: amikor még a szüleimnél laktam, az ő szobájukban volt a TV. Nem zavarta őket az alvásban, ha késő este tévézni akartam, csak kérték, hogy kapcsoljam le, ha kijövök. Még az sem zavarta őket az elalvásban, ha a csillár égett (5 izzóval)! Szóval ilyen az, aki tényleg fáradt, mert látástól vakulásig dolgozik, nem a seggét mereszti. Na, ezt mondd el anyukádnak! :DDD

2015. máj. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

szerintem is csináld amit szeretnél . gondolom még ebből a heti 10 órából nem futja sokra, de legalább kerülsz egyre feljebb , és mellette más munkát is végezhetsz majd ha kell a pénz.

szóval nem tudom mi baja van anyukádnak. most nem te tehetsz róla, hogy eddig tart a munkaidő.

szerezz be neki egy fülhallgatót és tényleg próbálj minél halkabban, lámpa nélkül hazaérni.

mást nem tudsz tenni, ne engedj a zsarolásának

2015. máj. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Támogatnálak. Anyukád elég rosszul aludhat. Ennyi erőből a szomszédra is felébredhet. Gondolom társasházban laktok. Nálunk azt is hallom a szomszéd telefonja csöng, vagy ha megy a lift a lépcsőházban. De felébredni nem szoktam ilyenekre.

Anyukád szerintem ha rád nem is, de más zajra úgy is felébredne.

Talán valami más nem tetszik neki és ez a felébredés csak egy kifogás.

2015. máj. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 heni_i válasza:
51%
költözz el
2015. máj. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
HA-HA-HA! Médiába bekerülni kislány? Ahhoz olyan kapcsolatok kellenek ám! Meg térdelni rendesen ám! A legaljáról kell kezdeni természetesen, a legkisebb beosztású emberkét kell leápolni még az elején, aztán lehet szépen okosan haladni felfelé.
2015. máj. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Csak felt. A Ferfi a baja meg az ejszakai munka.

Tanultal valamit? Van szakmad? Lehet, hogy nem lat ebben jovot.

2015. máj. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!