Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem az idegességem?...

Hogy kezeljem az idegességem? Minden nap aggódom a munkám a családom elvesztése miatt. Pedig semmi okom rá mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azon aggódom ,hogy ha elvesztem a munkám mi lesz velünk a gyerekekkel. Pedig nincs rá okom biztos jó helyen vagyok. Nem veszekszünk van egy kis megtakarításunk is. Járunk családi programokra szeretjük egymást. Mégis minden nap gyomor idegggel megyek melóba és ez egész nap tart. Mit tehetnék hogy ne ezen rágódjak mindig? 31f

2015. máj. 20. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szedjél B vitamin komplexumot és magnéziumot. Nekem ez vált be és hihetetlenül jó. Nem kell nagy dózis, napi egy szem elég. Én is ilyen aggódós voltam.
2015. máj. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Remotív extra. Szorongás oldására nagyon jó. De ha súlyosabb a dolog, szakorvos kell.
2015. máj. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyedüli kenyérkereső vagy?
2015. máj. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek dobtam a zöldet. Nem a feleségem is dolgozik. Ezek nyugtatók? Mert azt nem szeretnék szedni. Vagy mind vitamin féleség?
2015. máj. 20. 22:07
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gondolom akkor sem halnátok éhen ha elvesztenéd az állásodat, van megtakarításotok, lehet menni álláskeresésire és lehet más melóhelyet is találni azért, szóval szerintem akkor sem dőlne össze a világ ha véletlenül egyikőtök keresete pár hónapra kiesne, csak hát meg kéne húzni a nadrágszíjat egy időre.
2015. máj. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

olvasd el a Titok c könyvet

mert amit eltervezünk csupán, be is végeztetik.

gondolataink teremtik sorsunkat..szóval figyelj rájuk

2015. máj. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%

Hát a bévitamin meg a rimaxmiafax nem fog megvédeni a kirúgástól...

Képezd magad, tanulj, ismerd meg a legújabb technológiákat, eljárásokat, végezz el plusz képzéseket, amelyek hasznosak lehetnek a munkaerőpiacon. Készülj fel, hogy egy munkahely sem tart örökké.

2015. máj. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én dettó ugyanez vagyok, csak nő. És nálam szerintem már súlyosabb a dolog, én már pszichiátrián is voltam emiatt.
2015. máj. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Nem állok úgy hogy kirugnak, csak aggódom. Azért kösz dobom a zöldeket.
2015. máj. 21. 20:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Erre jó a B vitamin, de tényleg. Szerintem mióta alig eszünk normál házi kenyeret és magokat, a bolti fehér kenyerekben nincs benne az a B vitamin mennyiség, ami az embernek kéne, ezért olyan ideges mindenki. Meg talán az ízfokozóktól is lehet vagy a sok cukortól. De nekem a B vitamin nagyon jól használ.
2015. máj. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!