Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a családomban...

Mit tegyek, ha a családomban "ENERGIAVÁMPÍR" van, és nem tudok változtatni se őrajta se a helyzeten?

Figyelt kérdés

2015. máj. 24. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz mit tenni, akkor semmit.
2015. máj. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld ki és el. Legyen mindig dolgod, ami miatt sosem érsz rá. Maximum 1x karácsonykor.
2015. máj. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha itthon van (szerencsére nem lakik itthon, csak néha látogat haza) akkor nekem sok elintéznivalóm van és alig vagyok otthon. Otthon pedig mindig alszok :D


Hosszútávon sajna el kell viselni.

2015. máj. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Mi a f... az az energiavámpír??? Nem a 21-ik században élünk?
2015. máj. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit furán fog hangzani,de egy könyvet ajánlanék.

Eric Berne Emberi Játszmák címmel.

A lényeg,amit kiemelnék az az,hogy az energiavámpírság úgymond egy ember játszma.Ha belemész ebbe,akkor táplálod.Ha nem,akkor elhal magától.A pszichológia törvények alapján működik,mint minden más.

Ha gondolod olvass bele a könyvbe és máris tudsz a saját viselkedéseden változtatni,ami hasznosan kihat majd a problémára.

Így máris tettél valamit.

2015. máj. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
4. nem kell így felháborodni, ez csak egy kifejezés, nem konkrétan vámpírról van szó, ne kiabálj már.
2015. máj. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
A hűtőszekrény fogyaszt sokat! Cseréljétek ki, és megoldódik minden! :-)
2015. júl. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az ERIC BERNE : EMBERI JÁTSZMÁK KÖNYV tényleg hasznos a probléma enyhítésére. KÖSZI.
2015. júl. 8. 17:47
 9/9 anonim válasza:
0%
Ez butaság! Egy önbizalommal teli pozitív embernek SENKI nem szívja az energijáját, ilyen nem lehetséges! Ha pozitívan állsz hozzá a fárasztó emberhez nincs ,hogy leszívja az energiád.Hidd el nekem ő nem "energiavámpír" hanem egy olyan ember aki kicsit másként gondolkodik és azért fáradsz tőle,mert valószínűleg sokat beszél.Nem kell elítélni ,csak mert ilyen. Lényeg,hogy pozitív légy és őszinte(de udvariasan őszinte). Szerintem minden rendben lesz.KITARTÁS!
2015. aug. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!