Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apa anyukája meghalt és én...

Apa anyukája meghalt és én aggodom apukámért menyi idő lesz mig feldolgozza?

Figyelt kérdés

nekemm is nagyon nehéz ezt elfogadni ,de apukáémnak még inkább szerintettek menyi idő lesz mig feldolgozza és mennyi idő mulkva megy ujra dolgozni moziba járni ilyesmi?

ráadásul amilyen körülményekkközuöt halt meg a korházban honapok ota ott van és fogta a kezét és szépen lassan.............



#családi kapcsolat #aggodás .segitsé kéne
2015. máj. 24. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Normális esetben az ember pár nap múlva már magy dolgozni
2015. máj. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem gyorsan. Mikor a nagymamám meghalt kicsit meglepődtem de nem voltam szomorú, anyukám pedig kb. két nap alatt feldolgozta. Nem hozott különösebb változást az életünkbe a dolog.
2015. máj. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én pár nap múlva mentem dolgozni. A munka jó gondolat terelő... ráadásul közhely, de az élet tényleg nem áll meg.


A nehezén pár hét alatt túl voltam. A képek néha még ma is felvillannak. Pedig már eltelt másfél év...

2015. máj. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Embere vàlogatja ...de szerintem jó pàr hónap lesz ! :( Részvétem !
2015. máj. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
De azért a gyász időtartama mindenkinél más, és persze ilyenkor a legmérvadóbb, hogy mennyire voltak jó kapcsolatban. Sajnos nem mindenkivel törődnek úgy a szülei, ahogy megérdemelnék vagy kellene...
2015. máj. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Munka terén: ha a munkaadó toleráns, akkor egy-két hét normálisnak mondható, h ha otthon maradna az apuka. Ha nem toleráns, akkor szinte azonnal kellene mennie. És ezt neki felkell tudni mérnie.

Egyéb területen a normális gyász időszak, ami még annak mondható az kb. fél max. egy év, egyén függő is. Viszont, ha egy évnél tovább tartana, akkor szakember segítsége elkelhet. De nem hiszem, hogy elfog addig, légy türelemmel apukád felé. A szeretet és türelem sok mindent gyorsabban meggyógyít.

2015. máj. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha az utolsó szülője volt, akkor sokkal nehezebben tudja feldolgozni. Legyetek vele nagyon toleránsak, türelmesek.
2015. máj. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sok mindentől függ, a körülményektől, az egyéni adottságoktól, a családtól, ahogy vki írta, él-e az apukája még, neki kell-e most többet segíteni, a hosszú betegség alatt mennyire tudott felkészülni, a temetés körüli intézkedések mennyire kötik le, ez lehet jó vagy rossz is, egyrészt eltereli a gondolatait, feladatot ad, vagy pont hogy egyfolytában csak erre gondol... egyénfüggő. segítsetek neki, ahogy tudtok, ha egyedül akar maradni, hagyjátok egyedül...
2015. máj. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Koszi minden választ ,de szerintem nem pár nap lesz sokal tobb

Amugy él még az apukája csak máj beteg

2015. máj. 25. 13:49
 10/10 A kérdező kommentje:
Amugy a temetésrol még nem is beszéltunk mert nem olyan reg tortent
2015. máj. 25. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!