Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha egy pasi tartja a...

Normális ha egy pasi tartja a kapcsolatot a volt csajával?

Figyelt kérdés
Az elején az volt, hogy a barátom egész családja meg a volt csaja elmentek egy koncertre, ahol a csaj puszit is adott neki az arcára.Ezen kívül elmentek ketten kocsikázni, a barátom sms-t is írt már neki. (ebben csak megkérdezte jól van-e, mit csinál stb). Három éve együtt vagyunk, de csak fél éve szakította meg vele a kapcsolatot mert látta, hogy idegileg kikészültem emiatt. És az a baj, hogy most sem tudom elfelejteni. Minden este a csajjal álmodok. Azzal még nem lett volna semmi bajom, hogy ha csak beszélgetnek, de milyen már hogy a csaj puszilgatja őt, a barátom meg smseket ír?? Ti mit tennétek? 21/L
2010. febr. 26. 08:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Én is tartom a kapcsolatot néhány exemmel, baráti szinten, sőt ha hónapokig nem találkozunk, puszit is kapnak. Sőt, meg is kérdezem akár sms-ben hogy hogy van. Emiatt kár idegileg kikészülni, akkor ott te nem vagy rendben. Viszont a másik dolog fogós kérdés: minden este a csajjal álmodik. Ezt hogy kell érteni? Tényleg minden este? Nem tudja elfelejteni? Hát ez ultragáz. Nyíltan kérdezz rá, mondja, meg őszintén, hogy túltette e magát rajta vagy nem. Ezután mérlegelj és dönts.
2010. febr. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hmmmm...

3 éve vagytok együtt, de csak fél éve szakította meg a kapcsolatot? Ez azért durva. Miért tűrted eddig? Miért nem mondtad meg, hogy neked ez tönkreteszi az idegeidet, nem tudsz így bízni kettőtök kapcsolatában? Ha igazán szeret, ezt már rég kérés nélkül is megteszi.

De most sem késő: mondd meg neki most, hogy mit okozott ez benned.

Én a helyedben még szünetet is kérnék, hogy elgondolkozzon. Ha téged akar, gyökeresen változtasson magán.

2010. febr. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

ott b@sztam volna ki,ha helyettem a volt csaját viszi koncertre a szülőkkel,puszit már szingliként adta volna neki...

nekem ez nem fér bele,tetszik nem tetszik,én elvárom,hogy ha az én párom,ne keresse az exét,ne találkozgasson vele,ne irogassanak egymásnak,egy levegőt se szivjanak

én ilyen vagyok,párom ezt elfogadta (bár ő is elvárja ugyanezt),nekünk igy jó


én ezt nem türném el

22/L (24/F 3éve együtt)

2010. febr. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A koncertre hívott engem is, csak nem mentem. Tudom, hogy szeret, de ez akkoris kikészít.
2010. febr. 26. 08:32
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egytértek az előttem szólóval! a mi kapcsolatunkba sem fér bele a régi dolgok! én minden fiú ismerősömmel megszakitottam a kapcsolatomat se telefon, se talákozás semmi! ő szintén nem tesz ilyeneket! nálunk még olyat sem mondunk, hogy " de jól néz ki ez pasi/csaj a tv-ben", ha igy is gondoljuk, nem tesszük szóvá! pedig ez elég kis semmiség! nemhogy sms-ek, együtt koncertezés stb... egy pár együtt menjen szórakozni vagy sehogy! jah, és mi férj és feleség vagyunk 3 éve! de nálunk ez igy jó! ne csábitsuk az ördögöt!
2010. febr. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

2-ik vagyok.

Figyelj, ha szeret, nem tesz veled ilyet. (se koncert, se kapcsolattartás, se semmi) Ezt talán te is így érzed, nem?

Mondd meg neki, hogy mit okozott már benned! Ha így él és viselkedik, el fog veszíteni! Érdekes a család asszisztálása is a dologhoz...

Ne tűrd.

2010. febr. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Le a kalappal a türelmedért,hogy eddig tűrted ezt a dolgot.Nagyon szeretheted őt.Viszont nem kell megalkudni senki mellett sem!Ha minden éjjel a csajjal álmodsz akkor vagy iszonyatosan féltékeny vagy,vagy a női megérzésed üvölt,hogy gáz van.Szerintem ülj le a pároddal és beszélj vele.Kérdezd meg tőle ,hogy nem találkozott e mostanság az exével.Próbálj meg rájönni ,miért vagy ennyire nyugtalan .Kérd meg ,hogy legyen hozzád őszinte,mert te rosszakat álmodsz,és szeretnéd ha ennek mindörökre vége legyen.
2010. febr. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, jó sokáig tűrted a dolgot, nem csoda, hogy kikészültél. Nem értek egyet a mai szabados gondolkodással, hogy nincs abban semmi, ha valaki kapcsolatot tart fenn az exével, és ha ebben a másik meg akarja akadályozni, akkor korlátozza a szabadságában. Ez szerintem csak akkor fogadható el, ha van közös gyerek, vagy ha esetleg közös a szakmájuk/munkahelyük/iskolájuk stb. - akkor is csak a feltétlenül szükséges mértékben, amibe nem tartozik bele sem az sms-ezgetés, sem a szabadidő közös eltöltése. Mert ez kegyetlenség a másik féllel szemben. Aki boldog, az amúgy is el tudja engedni a múltat. Barátokat meg nem a volt szerelmek, szexpartnerek, stb. között kell keresgetni szerintem, van ezen kívül számtalan egyéb lehetőség is.


Én ha véletlenül szóba hozom egy exem, már akkor látom a férjemen, hogy mennyire rosszul esik, bár ez nem gyakran történik meg, évente 1-2-szer, és tényleg véletlenül. Pedig én sem haragban váltam el tőlük (na jó, az egyiktől igen), akár barátok is lehetnénk, de nekem az nem fér bele, hogy a férjem emiatt rosszul érezze magát. Neki én vagyok az első komoly kapcsolata, szóval fordítva sem áll fenn a helyzet... bár korrekt ember nagyon, ő sem hívogatná és találkozgatna az exeivel, főleg, ha tudná, hogy engem zavar a dolog.

2010. febr. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nem a sráccal van csaj, hanem veled. Nem igaz, hogy tudod, hogy szeret, mert ha tudnád, akkor nem foglalkoznál ilyen baromságokkal. Állati nagy kisebbrendűségi komplexusod lehet, ha nem hiszed el magadról, hogy képes vagy megtartani a pasidat. És ezen az sem segít, ha megszakítja a kapcsolatot, mint ahogy meg is tette, mégis ezen pörögsz.

Csodálom a pasi türelmét. Én nem várnám el a páromtól, hogy megszakítsa a kapcsolatot az ismerőseivel és a barátaival. Nem a tulajdonom. Tiszteletben tartom, hogy előttem is volt élete. Szerintem nagyon önző vagy.

Jó, ha tudod, hogy bármit teszel, ha menni akar, megy. Ha maradni akar, akkor meg marad. De én nem sokáig maradnék egy olyan ember mellett, aki azt várja tőlem, hogy ne találkozzam a barátaimmal (igen, exszel is lehet barátkozni, nálam is van példa rá, meg az ellenkezőjére is, attól függ, milyen volt a kapcsolat és az elválás - de soha nem jutna eszembe ismét összejönni vele, barátnak viszont nagyon értékes), és aki nem bízik bennem. Mellesleg a páromnak is van lánybarátja. Puszit is adnak egymás arcára. Mi történik? Semmi.


Egy házasság előtt álló lány

2010. febr. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

Egyetértek az előző hozzászólóval. Nagyon önző vagy, de még inkább kisebbségi komplexusod van. Nem bízol a barátodban, magadban, és még a kapcsolatotok szilárdságában se!


Neked kéne elsősorban a hozzáállásodon változtatni és BIZALMAT adni magatoknak és a párodnak. Feltételezem szeret és megbecsül, ha így van akkor meg miért bujkál benned a zöld kis szörny? :)

2010. febr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!