Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért tartja egy pasi a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartja egy pasi a volt szeretőjével továbbra is a kapcsolatot? A többi lent.

Figyelt kérdés
A pasit megcsalta a felesége, erre ős is igent mondott egy belé szerelmes nőnek, és el is mondta a feleségének. Utána visszament a családjához, és a szeretőt "megtartotta" barátként, és beszámol erről a feleségének is. Miért?
2010. jún. 25. 07:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Ez a nyitott házasság.Mindenki tart szeretőt,de anyagi stb. okból azért együtt maradnak.
2010. jún. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

ha már nem is a szeretője, de emberileg barátok.

Amennyiben valaki elég intelligens módon szakít, akkor az emberi kapcsolat azért megmaradhat.

Nekem és a férjemnek is jóbarátaink az "exek".

Az az ember akit akkor szeretni és tisztelni tudtam nem változott. Csak a szerelem múlt el.

Mi össze is járunk, az új párokkal, gyerekekel

2010. jún. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem nyitott házasságban élnek, és a feleséget nagyon zavarja ez a "barátkozás", mert tulajdonképpen nem közös barátról van szó, és elég friss még az élmény. A férj annak ellenére, hogy a felesége határozottan ellenzi(mert rosszul esik neki) ezt a kapcsolattartást, nem akar rajta változtatni. Hogyan lehet újra felépíteni így egy bizalmat, házasságot?
2010. jún. 25. 08:32
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

Nekem semmi bajom az exekkel történő barátkozással, a párom (most már a férjem) is tartja a kapcsolatot a volt párjával, és az én legjobb barátom is egy ex, igaz, más 15 éves a történet.


De ne légy naív... a szerető már csak szerető marad. Itt szó nincs "barátkozásról". Akkor sem, ha a pasi beszámol.

2010. jún. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi 08:38. Nekem is ez az érzésem, hogy nincs barátság, mert a férfi hiú, a volt szeretőnek pedig minden telefon vagy találkozás egy újabb szikra.
2010. jún. 25. 08:51
 6/18 anonim ***** válasza:
... és te ki vagy, hogy ennyire pontosan ismered a volt szerető érzéseit? Ha te vagy a szerető (márpedig, nem tudnád, mit érez, ha nem te lennél) miért nem kérdezed meg a pasit erről?
2010. jún. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem talált. Én nem a szerető vagyok, de a férj mindenről beszámol a nejének. Mindenről.
2010. jún. 25. 10:29
 8/18 anonim ***** válasza:
Mindenről beszámol. Na iiigen. A Télapó meg Csehszlovákiában lakik, egy havas hegy belsejében...
2010. jún. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
43%

nem tudommiért kell kételkedni. Miért ne lehetne barátja a nő? Én már lassan úgy érzem - ezeket az oldalakat olvasva - hogy itt senki nem bízik a társában,mindjárt gyanakszik, nyomoz, rosszat gondol.

HálaIstennek, hogy a környezetem nem ilyen, mert megbolondulnék.

2010. jún. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Te vagy gondolom a feleség...

Veled van a pasi?Akarod,hogy veleg maradjon?Akkor tojd le mit csinál,kivel,a lényeg,hogy hozzád megy haza...

2010. jún. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!