Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye jól teszem, hogy nem...

Ugye jól teszem, hogy nem keresek komoly kapcsolatot? 40-es, komoly egzisztenciával rendelkező pasi vagyok, de az itt irkáló "hölgyek" egy részének az arroganciája annyira visszataszító, hogy egy életre elment a kedvem egy komoly kapcsolattól.

Figyelt kérdés

Csak olyanokat olvasok, hogy "jól tetted, hogy megcsaltad a pasit", meg "húzni kell még egy jó darabig" , meg "hogyan lehetne elszedni a férjem vagyonát", meg "minden pasi szemét"...stb...stb...

Természetesen tudom, hogy nem mindenki ilyen, de ez elborzaszt!!


2011. aug. 22. 18:59
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
99%

Ne haragudj, de miért ettől a "mónikasó" online műsortól függ, hogy lesz-e párod?

Nem itt kell keresni.

Nem ilyet kell keresni, mint amik itt megnyilvánulnak.

Ez egy nem épp reprezentatív réteg.

én röhögni járok ide, és nagyon ritkán írok.

Ne általánosíts. Azért mert itt van pár hülye, máshol vannak értelmes, kedves nők.

Bár ha ezt nem érted, érzed... akkor lehet benned van a hiba.

2011. aug. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
96%

Amúgy értem mit mondasz... sokszor nekem is már túl sok. Ilyenkor tudatosítom magamban, hogy ide nem az értelmiség jár _rendszeresen_ válaszolgatni :) Nem a lelkileg érzékeny emberek járnak ide.

Amúgy meg azt sem árt tudatosítani, hogy ilyen fórumokra azok jönnek írkálni, akiknél gond van. Akinek rendben az élete, a munkája, a párkapcsolata, az nem jön ide, nem írkál (vagy sokkal kevesebbet), hiszen nincs mit elpanaszolnia :)

Ezért csalókák az ilyen netes fórumok :)

2011. aug. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
100%
hát nem itt kell keresni...ez nem társkereső oldal...
2011. aug. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
100%

Megint te vagy? :D


Igen, jól teszed!

2011. aug. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
96%

Azért ne ijedj el egy életre a nőktől, mert nem mind ilyen :-)

Nem jó helyen keresel!


Egyébiránt néha a férfiak is hasonlóan írogatnak a nőkről, pro és kontra.

Én azt javaslom hogy ne add fel, igenis kell egy komoly társ aki szeret, aki egy nehéz nap után meleg vacsival vár haza és akivel minden örömödet és bánatodat meg tudod osztani.

2011. aug. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
90%
Az tény és való hogy egyesek...elég érdekesek de hidd el nem 1 ilyen oldal miatt kéne véleményt alkotni....itt unatkozó anyukák szent asszonyok és mocskolódok vannak...Egyébként nem kell keresni majd ha ugy lesz úgyis kialakul ha meg nem....hát istenem 40 évesen fiatal vagy még....
2011. aug. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
95%
A neten lehet akárkinek nagy a szája, de ne a neten keresgélj inkább, hanem a környéken. :)
2011. aug. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
84%
40 évesen ennyi élettapasztalatod van, hogy ezt meg kell kérdezni?:)
2011. aug. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
100%

Beleestél az általánosítás hibájába...van kivétel,keresni kell.HA akarod.Ha meg nem,akkor könnyebb az általánosításba burkolózni mint beismerni,hogy feladtad.

Engem spec. a párom "komoly egzisztenciája" olyan szinten hidegen hagyott,hogy amikor meg akarta mondani mennyi félretett pénze van,mennyit keres(ésatöbbi),kis túlzással megtiltottam neki.Nem élünk együtt,addig nem tartozik rám. Nem kihasználni akartam,hanem vele lenni.Nem azért szerettem meg,mert ez vagy az volt neki,hanem azért,mert olyan,amilyen. Rá is bajsztam rendesen.

2011. aug. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
NE tántorodj el! Itt tényleg a megcsalt,megört,elkeseredett csóró emberek gyülekezete írogat efféle témában.TISZTELET A KIVÉTELEKNEK! Az első hozzászóló nagyon jól megfogalmazta.Pld. én se szoktam ezekbe a rovatokba írni,csak a közlekedésbe...
2011. aug. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!