Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja az anyámnak? Bolond?

Mi baja az anyámnak? Bolond?

Figyelt kérdés
Már egy-két éve olyan fura. Mindenért sír. Esett az eső és sírt miatta. Most éppen marha hangosan zenét hallgat, megkérdeztem mi van vele, és azt mondta hagyjam békén, vagy gyógyszerezi magát vagy zenét hallgat? Megbolondult? Jó sorunk van, nem panaszkodhatna, de el se mondja mi a baja. Kihívom a rendőröket és elvitetem, komolyan mondom. Elegem van, hogy mindig hisztizik...

2015. máj. 28. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
hormpnok válltozó kor
2015. máj. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Menopauza... :D Engem is idegesítene ha ennyire nem tudná az anyám kordában tartani magát. Felnőtt az istenért! Felnőtt korban már nem sírunk az eső miatt!
2015. máj. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
mi a facebookja? en chatelek vele
2015. máj. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak egyszerűen boldogtalan, depressziós, nem tudja értelmes dologgal elfoglalni magát, nincs sikerélménye, nincs hobbija, amiben kiteljesítheti magát stb.
2015. máj. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is klimaxol.
2015. máj. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
63%
Szerintem szinte biztos hogy depressziós. Semmiképp ne állj hozzá gonoszkodoan mert az csak ronthat a helyzeten. Próbálj vele beszélni amennyiben ez nem sikerül erdemes lenne meglatogatnia a pszichológust. Segíts neki amennyit csak tudsz legyél vele nagyon kedves és figyelmes. És hidd el ilyen helyzetben semmit nem ér számára az hogy jó sorotok van. Jó lenne ha sikerülne kihuznod belőle egy kis noszogatás utan hogy mi lehet a baja. Szóval légy vele nagyon türelmes és ne tartsd őt bolondnak mert biztosan nem az csak most rossz időszakot el át. Remélem valamennyit sikerult segítenem:) 18/L
2015. máj. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem állok hozzá gonoszkodóan, de nem lehet vele beszélni. Már nem is érdekel mit csinál...
2015. máj. 30. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!