Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen kisfiú, illetve kislány...

Milyen kisfiú, illetve kislány nevet választanátok a Csordás-Vegyi vezetéknévhez?

Figyelt kérdés

Különlegeset szeretnénk, a kötőjeles verzióhoz egy keresztnevet, de ha a keresztnév rövid pl: Pál vagy Inka akkor csak egy vezetéknevet szeretnénk és hozzá még egy keresztnevet.


PL: Csordás Pál Zoltán

Csordás-Vegyi Gabriella


Nekem tetszik: Mira (Becézve Miri,Mirike)

Zoé ( becézni nem igen lehet :( pedig tetszik)


Eddig csak ez a lány ötletem van...


2015. máj. 29. 18:35
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
38/40-es.Az igaz hogy a férje önzőbb de a gyerek inkább az ő nevét viselje.
2015. jún. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:
Klotild lett :)
2015. jún. 3. 21:30
 43/51 anonim ***** válasza:
Már bocs de a klotildról nekem a WC-zés jut az eszembe szóval igazán választhatattok volna valami normális nevet.
2015. jún. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:

Bocsi, de a Klotild borzalmas. Nem is hangzik jól a nevetekhez, ráadásul a hangzása is rémes, és tényleg Klotyónak fogják csúfolni (ha még ehhez pasizós típus is lesz, akkor lesz belőle K.L.tyó)

Apám hülyéskedett azzal amúgy, hogy legyek Klotild, szerencsére anyám mondta, hogy még egy ilyen ötlet, és egyedül fog nevelni :D.

2015. jún. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
Annyira nem rossz (pedig alapból nekem se tartozik a kedvenceim közéé). Itt minden nevet leszólnak, ami nem az aktuális tucatdivat.
2015. jún. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:
az angol KLOJÉ név tetszik, ezért KLOTILD ! :) Klo lesz a bece neve
2015. jún. 4. 15:38
 47/51 anonim ***** válasza:
45-ös majd akkor oszd az észt ha te is szerzel egy ilyesmi nevet és a többiek nem röhögnek ki érte(gyerekekről beszélek mert a felnőttek a másik háta mögött csinálják általában)
2015. jún. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem a Kloé nevet adod neki? Szerintem jobb hangzású mint a Klotild, és jobban hasonlít a Klojéhoz.
2015. jún. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy azt angolul Kloí-nak kell kiejteni, nem Klojénak. De tuti van Kloé magyarul is, az ezerszer jobb, mint a Klotild.
2015. jún. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 A kérdező kommentje:
tényleg van KLOÉ ! azt hittem nem anyakönyvezhető de fent van a honlapon!!!!!
2015. jún. 4. 18:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!