Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám húgának a férje a...

Anyukám húgának a férje a keresztapám és mindig is vonzódtam hozzá, kicsi koromban is miatta raktam fel a bizsukat. Nagyon jó pasi. Volt egy alkalom amikor kettesben voltunk és megtörtént aminek nem kellett volna. Mit tegyek? Tovább is van.

Figyelt kérdés

Szóval már gyerekkorom óta máshogyan nézek rá és szerintem ezt már nagyon régen levágta, mintha sokszor próbált is volna szemezni, flörtölni velem ami nekem irtó kínos volt így mindig meghátráltam.Én 19 éves vagyok ő pedig 38 éves,de olyan jó pasi,hogy a legtöbb barátnőm csak sóhajtozott amikor meglátták. Átmentem már lassan három hete,hogy vigyázzak az unokatesómra aki még ovis és úgy alakult,hogy a mamája elvitte és közben megjött ő is és kérte,hogy maradjak picit beszélgetni,régen látott stb...Szinte mint a filmekben úgy jöttek az események és rá kb 2 és fél órával már a kanapén feküdtünk.Én elfutottam sírva, borzasztóan érzem magam,kerülöm őt is és keresztanyut is. Viszont nem leszek álszent fantasztikus volt vele a szex!Igaz nincs is tapasztalatom nagoyn mivel csak egy sráccal volt szexuális kapcsolatom előtte.Nem tudom mit tegyek,az egész olyan mint egy rémálom közben jön júniusban anyukám szülinapja amire ők is jönnek és már görcsben a gyomrom.


Ti mit tennétek?



2015. jún. 1. 17:49
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
86%
Elsüllyednék szégyenemben.
2015. jún. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
80%
Mondd meg neki,hogy ennek nem szabadott volna megtörténnie és felejtse el. Mást nem tudsz tenni, ez már megtörtént, kínos lesz, ha tetszik, ha nem.
2015. jún. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
79%
Azt hiszem az elöttem két hozzászolóhoz nincs mit hozzá tenni! Ennyi! kicsit Én cségyellem magam, helyedben!
2015. jún. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
81%
Csak annyit tudok tanácsolni, hogy ezt szerintem ne mondd el senkinek, mert ebből nagy botrány lenne nálatok :/ :/ :/
2015. jún. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
87%
Vond le a következtetést: szajhának lenni szar érzés, akkor is, ha a szex maga jó. Megérte az a 15 perc az évekig tartó lelkifurdalást, szégyent, amikor majd belenézel a felesége ÉS A GYEREKE szemébe? 19 évesen ilyen fatális baromságot elkövetni... Gratulálok!
2015. jún. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
64%
Ez de szar kamu. Ha tényleg megrakattad volna magad a nagynénéd férjével, akkor nem itt kérdezgetnéd hogy mit csinálj, mert erre mégis mit lehet felelni azon kívül, hogy K_urva vagy?
2015. jún. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
41%
19 éves vagy? A fogalmazásod alapján maximum 14-nek gondolnálak. De ezen mondjuk nem is csodálkozom, ilyen családi háttérrel. A nénikéd is jó embernek szült gyereket! Tanulj, ne járj ugy mint ő!
2015. jún. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
83%
hat igen a szegyen az termeszetes, viszont ketlem hogy a 38eves ember ezt veletlenul csinalta igy, valoszinuleg eltervezte az egeszet es o sem tudott ellenalni. annyira ne hibaztasd magad, viszont ne is talalkozz vele tobbet kettesben, ha jot akarsz.
2015. jún. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim válasza:
45%
Gratulálok! Tapsoljuk meg vidéki versenyzőnknek! Ennyi eszed van? Hogy fogsz az unokatesód szemébe nézni? Inkább ne mondtál volna semmit. Ilyen lotyókat, nektek mindegy, hogy kivel csak legyen? Már a saját családod sem szent?
2015. jún. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
66%
Ez nagyobb részt a csávó hibája. Ő az idősebb, ő házas. Én őszintén szeretem a barátnőmet és a büdös életbe nem csalnám meg, nincs az a lány.
2015. jún. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!