Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Mit tennétek, ha arra...

Szülők! Mit tennétek, ha arra jönnétek haza, hogy a 17 éves lányotok egy 30 feletti férfival van összegabajodva a szobájában?

Figyelt kérdés
2015. jún. 10. 13:50
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
46%
Lenne buli. :D
2015. jún. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
73%

sürgősen felütném a helyesírási szótárat, és meggyőződnék róla, hogy a gabalyodikat biztos j-vel írják-e.

rájönnék, hogy nem.

2015. jún. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim válasza:
70%
17 éves lányom ugyan nincs de 30 vagyok és megesik,hogy összegabalyodok 17 év körüli lánykákkal így ebben a történetben én azt a felet képviselném aki nem köt életre szóló barátságot a szülőkkel :D
2015. jún. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 Andizsuzsi ***** válasza:
88%
Nekem ugyan fiaim vannak, de sosem rontottam úgy be a szobájukba, hogy bárhogy is találhattam volna őket.
2015. jún. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nincs értelme ordítozni/eltiltani a lányt a férfitól. 1 év múlva ha akarja lelép és nem látod többet.

Inkább elbeszélgetnék vele, hogy miért nem mondta el, hogy van valakije.

Normális családban megkérdezné a gyerek, hogy átjöhet -e a párja, bemutatná stb..Hogy utána mit csinálnak a szobában az már az ő dolguk.

Kicsit megnyugodnék abból a szempontból, hogy egy idősebb férfi már jobban tisztában van a védekezési módszerekkel, mint egy kamasz fiú .Én is voltam kamasz, ismerem a fiúk dumáját, hadd tegye be kicsit gumi nélkül stb..nem lesz baj...Aztán ha mégis baj lenne lelépnek mert még gyerekek, nem vállalják a felelősséget. Éppen ezért örülnék, hogyha egy érettebb férfival van.

Engem az keserítene el, hogy nem szólt erről, titokban kellett tartania.

Lehet lepontozni, akkor is így gondolom.

2015. jún. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
70%
Én eléggé szomorú lennék, amiért ez ilyen szinten titokban történik. Nem örülnék, hogy egy számomra vadidegen felnőttet hoz a házamba a tudtom nélkül. A férfit hazaküldeném, és leülnék beszélgetni a lányommal arról, hogy ez párkapcsolat-e, vagy futó kaland, ki ez az ember, milyen kapcsolatban vannak, és mikor tervezte elmondani.
2015. jún. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
21%

Hát hirtelen lehet, hogy köpni-nyelni nem tudnék. Valószínű, ha még ki is megyek a szobából szó nélkül, meghiúsítok minden nemű további összegabalyodást. Megvárnám, míg a férfi távozik, mert az arcomat látva biztos nem lesz kedve ottmaradni neki se, de a lányomnak se folytatni. Miután távozott, a lányom nem térhetne vissza a szobájába magyarázat nélkül, az biztos.

Egyébként belegondolva, 17 évesen ha így találnám, akkor valószínű, hogy nem járnak még túl hosszú ideje és nem is fognak, egy 17 éves lány szárnypróbálgatásai ezek, ha nem csapok túl nagy balhét magától abbamarad a dolog pár hónapon belül. Ha meg már jó ideje ismeri, és nem mondta el, valószínű tudja, hogy ellenezném a korkülönbséget. Nem élete párja lenne, szinte biztos. Oké, járjanak akár pár évet, de a lányom nagyon max 25 évesen rájön, hogy már "öregecske" a párja 40 körül.

Nagyon nem tetszene, de túl sokat nem tudok neki csinálni.

A pasi se akar tőle komolyat, mit akarhat egy 17 éves csitritől? Csak rövidtávra meg akarja fektetni. Legalább tapasztal a lányom. Persze, ha bele van esve, akkor sajnos pofára fog esni, de ezen nem tudok segíteni. Vagy én veszem el tőle a párját tiltással, vagy az élet.

2015. jún. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
89%
Szoktam kopogni...
2015. jún. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Igaz én 20 voltam de alapból tiszteltem annyira a szüleimet,hogy ne hívjak fel a lakásba senkit úgy,hogy nem szóltam. Ha pedig nem ismerték bemutattam. A párom akkor 35 volt és alapból úgy mondtam a szüleimnek amikor már biztos volt,hogy együtt vagyunk,hogy bemutatnám. Azóta is imádják.

Engem nem zavarna max az,hogy miért nem szólt. Szerintem beszélgess el vele erről.

2015. jún. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is 13 évvel idősebb. Én 22 voltam, s csak akkor beszéltem róla otthon, amikor már biztos lábakon állt a kapcsolatunk. Azóta is együtt vagyunk, szüleim kb két év után fogadták el teljesen, s nagyon szeretik. Ily módon a korkülönbség nem zavarna. Az zavarna, hogy a lányom úgy odahozza a házba hetyegni, hogy be sem mutatta. 30 éves fèrfinek meg miért nincs lakása?
2015. jún. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!