Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnátok ötleteket anyum...

Adnátok ötleteket anyum megleckéztetésében? Megérdemli! A szülinapjáról van szó, de nem azt kérem hogy írjatok ötleteket mit vegyek neki, hanem egész másról!

Figyelt kérdés

Tavaly szülinapjára nagyon készültünk a tesóimmal. Kreatív tortát sütöttem neki, amire még verset is írtam cukorral, halom ajándék, stb. A 2 tesóm még vele él, én nem. Azon a napon azt kértem az öcsémtől, hogy találjon ki valamit hogy anyut küldje el, szóval ne legyen otthon mire én megyek, mert szeretném feldíszíteni a lakást. Öcsi csak a szomszédba tudta áttuszkolni úgy, hogy a néni is be volt avatva. Odaértem, kezdetem díszíteni, anyu meg betoppant kb.8 perc múlva ilyen szöveggel: "Sejtettem hogy jössz, és ilyesmit terveztek". Én meg rákérdeztem, hogy ugyan ha sejtette, mert rosszul hazudunk, akkor miért nem hagyta hogy meglepjük. Akkor megígértem neki, hogy a következő szülinap visszakapja amiért elrontotta a bulit, és nem hagyta hogy meglepjük!

Szóval idénre arra gondoltam, hogy küzdjön meg az ajándékáért. Valami kis térképet készítenék, kis feladványokkal. Szóval hogy menjen x pontra, itt találna még egy papírt, ebben egy feladvány, amit ha kitalál eljut egy következő pontig. Tudnátok segíteni? Csak nagyjából.

Bocs ha hosszúra sikeredett.


2010. febr. 28. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
38%

A tavalyi modszer jo lett volna, de ez az idei terved szerintem nagyon gyerekes. Jot nevettem, es csodalkozom is, hogy ilyen eszedbe jut. Ajandekert megleckeztetni anyudat? Eleg furcsa dolog.

De csinaljatok ugy, hogy legyen a szobaba az ajandekja, es mint a kisgyerekek, keresse meg! Ti mondjatok neki, ahogy megy a szobaban, hogy itt hideg itt meleg, itt langyos...stb. es forro amikor megtalalja.

Mennyi idos vagy mar bocsi.

2010. febr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudod az volt a baj akkor, hogy nagyon készültünk hogy meglepjük, ő meg nem értékelte. Elég okos nő, tudhattam volna hogy sejti mert nem szokásunk hazudni, és soha nem is tettünk ilyet most meg ugye rákényszerültünk. Minden évben megadjuk a módját hogy szépen köszöntsük, de minden évben ugyanúgy. Ezért gondoltam változatosságra mert ő maga is nagyon kreatív és játékos ember. Szóval ennek a "leckének" szerintem örülne! Szóval ne gondoljátok hogy ez valóban büntetés. Imádom!!
2010. febr. 28. 14:33
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon aranyos tőled.Biztos jókat nevetgéltek majd és szép emlék lesz számotokra.
2010. febr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha a meglepi nem tetszett neki, szerintem a mászkálás sem fog:D De nekem tetszene, ha ilyen lenne:D
2010. febr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Minda kettő jó ötlet. a térképes és a hide-meleg is.

Én a helyedbe mérges letttem volna,hogy nem tudtátok feldiszíteni a lakást.igazán maradhatatott volna a fenekén.:)

2010. febr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát...maga az, hogy tudta hogy ott vagyok és készülünk, meg az ajándék amiket kapott az tetszett neki, csak hogy ő eközben a szomszédban ül, és a nénike hülyeségekkel fárasztja közben mert ezzel lett megbízva,az nem jött be:) De azért bánt, mert kibírhatta volna azt a kicsi időt míg fellufizom a lakást!
2010. febr. 28. 14:38
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a hideg-meleg irtó gagyi! 5 éveseknek elmegy,de azért egy anyának!!


Na,szerintem lehetne olyan is,hogy ilyen találóskérdéses:) Borítékba raksz egy kérdést(pl. a legmelegebb pont a lakásban; vagy sok hasznot adok,mert melegen tartalak--->és ebből következtet arra,hogy a kályha közeklében van a kö. boríték),amit odaadsz neki,hogy keresse meg a másodikat,és ebből pl van 10 és a 11dik maga az ajándék:)

2010. febr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha már meg akarod leckéztetni, akkor inkább szúrd ki valamivel a szemét (na nem szó szerint XD), vagy olyasmit vegyél neki, amiről tudod, hogy nem örül neki.
2010. febr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi a barátnőimmel a mai napig így szoktunk ajándékot adni. Megpróbálom értelmesen leírni:

Kis ragadós lapocskát ragasztok valahova, ráírom h itt kezdd, majd egy nyilat rajzolok rá, ami az első "lelőhely" felé mutat. Ha megtalálja, ott általában még nincs ajándék, csak egy utasítás, hogy hol keresse. Ott aztán újabb utasítás, stb. Az egész házat körbe lehet így járni. :D

2010. febr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Olyat sosem vennék neki aminek nem örül. Már 3-4 hónappal előtte elkezdek gondolkodni, hogy megfelelőt kapjon mert megérdemli. Igen valami ilyen borítékos megoldásra gondoltam. És ez a cetlis megoldás is jó! Ezekből összehozok valamit, még van bőven időm. Köszi mindenkinek!
2010. febr. 28. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!