Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos ha nem tudom elfelejteni?

Jogos ha nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
3 éve ballagtam 8.-ból és kaptam 30.000 Ft-ot ballagás után rokonoktól.Amikor hazaértünk én lefeküdtem aludni mert nagyon elfáradtam,még aznap az anyukám pedig kérdezés nélkül elvitte a pénzem költekezett,nem azt mondom,hogy nem adtam volna, hanem legalább kérje ne csak elvigye.Lehet gyerekes dolog ilyet nem elfelejteni de akkor is rosszul esik,hogy lehetett volna pénzem amit arra költök amire akarok.

2015. jún. 12. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jogos, de remelem ezek utan mindig eldugod a penzed es titkolod ha van. Az mas lett volna ha kajara/rezsire/alap dolgokra kell es elkeri. Nade, hogy szo nelkul elveszi...akarmennyire is az anyad es felnevelt es sokat koszonhetsz neki... azert megkerdezette volna :(
2015. jún. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%

Igazad van, nem volt szép az anyukádtól.

De tudod, mi jár annak, akinek igaza van!?

2015. jún. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

én biztos elmondtam volna a rokonoknak. persze nem árulkodásképpen, hanem amikor legközelebb láttad volna őket, akkor megemlíteni, hogy köszönöd a támogatást, szerettél volna belőle venni x dolgot, de anyukád sajnos elvette tőled.

biztos néztek volna egyet a rokonok. én is, hogyha viszek egy ballagásra pénzt, akkor elsősorban a gyereknek szánom, hogy vegyen belőle valami hasznosat, ami kellhet a középsuliban/egyetemen, vagy amire vágyik... ne arra, hogy anyuka abból fizesse magának a fodrászt...vagy lényegtelen , hogy mire költi..

de megkérdezés nélkül elvenni elég pofátlanság.. a gyerek nem haszonállat, oldja meg az anyagi gondot anélkül, hogy a kis pénzét elveszi a gyerektől, amit másoktól kapott...

szóval szerintem ez undorító dolog volt anyukádtól, bár most biztos le leszek pontozva mert itt az a menő, hogyha minden forintot ami téged illet odaadod a szüleidnek..

megértem én, hogyha a számlát nem tudja befizetni akkor elkéri és visszaadja...hiszen te kaptad...

2015. jún. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt tuti nem hagytam volna annyiban. Miért nem kérted számon rajta?
2015. jún. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Legalább visszakaptad? Én mondjuk cserébe biztos kiszolgáltam volna magam szintén 30 ezerrel, mondván biztos vissza akarta adni ő is, ahogy tőle tanultad csak elveszed szépen.
2015. jún. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos, ez ugyanis egy nagyon szimpla lopás... ahol súlyosbító(!) körülmény, hogy "bi) lakást vagy hasonló helyiséget az elkövetővel közösen használó sérelmére"
2015. jún. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kértem de nem kaptam csak azt hogy vettem ugy is annyi mindent mint pl ballagásra ruha de szerintem ez nem ilyen dolog.
2015. jún. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És ez három év alatt most jutott fel ide?
2015. jún. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!