Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbuktam matematikából hogy...

Megbuktam matematikából hogy mondjam el?

Figyelt kérdés
4 nappal ezelőtt matek tanárommal kiszámoltuk hogy meg lesz a kettes én meg ennek annyira örültem hogy persze egyből elmondtam anyáméknak..anyum egyből elsírta magát mert azt hitte megbuktam...Apum még ezek előtt hazajött Svájcból mert ott dolgozik és 3 havonta látom ő is nagyon örült természetesen...Csak ő meg szeptemberben vinné ki az egész családot mert nem bírjuk nélküle érzelmileg se ő...És most jönnek még a "jobbak"..Mentem volna nyáron dolgozni hogy megvegyem a bőröndöket meglepiből meg a repülőjegyet mert 1 embernek ha most veszem 15k..(kimaradt de 16 éves vagyok) A bátyjám az a leszaromn stílusú ő ma el is mondta egyből anyumnak (apum 2 napja visszament Svájcba) és nem is úgy hogy sajnálom vagy valami szégyen érzet hanem még le is lépett meg itthon sem alszik...én is ma akartam elmondani de nem tudtam mert nekem sírta ki anyum magát mert apumat nem akarja ezzel érzelmileg zavarni.Mindig mikor bátorságot vettem magamon hogy elmondjam történt valami rossz...Úgy voltam vele minél hamarabb elmondom mert a lelkiismeret megöl engem...A hasam is el kezdett már nagyon fájni mikor alszok álandóan felkelek mindig ez jár az eszemben. Nem tudom mit tegyek :'( Tudom bukás nem a világ vége de én mégis úgy érzem hogy ez az. Fogalmam sincs hogyan kezdjek hozzá...

2015. jún. 12. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Előbb azt mondd meg, hogy magyarból megbuktál, utána a matek már nem lesz olyan meglepő...
2015. jún. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Azt írtad hogy a matek tanároddal kiszámoltátok, hogy meglesz a kettes, akkor most miért buktál meg? Más tantárgy(ak)ból buksz?
2015. jún. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem úgy értette, hogy a különtanárral osztottak-szoroztak, hogy meglesz a kettes, aztán mégsem...


Tényleg rossz dolog, elhiszem. Mondd meg neki, hogy te is azt hitted, hogy nem buksz meg, de a tanár mégis jobbnak látta (valamilyen oknál fogva), hogy megbuktat. A pótvizsgán úgyis át fogsz menni könnyen, de azért valamennyit készülni kell rá.


És Svájcban is lehet matekozni.

2015. jún. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

Hogy mondjam el, hogy vágyom rád, szeretem a bőröd/kettes illatát. Ha bennem élsz a szívem is ég. Hadd legyek újra meg újra a tiéd.

Ezt muszáj volt :-D

Minél előbb mondd el.

2015. jún. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Nehéz lesz de mondd el mindenképpen!Sokkal jobb mintha eltitkolnád,vagy halasztanád.Valószínű édesanyád szomorú lesz,de a gyereke vagy akit szeret na meg ez nem a világ legnagyobb tragédiája! :)
2015. jún. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

fontos ez a matek-bukás is, de az nagyon feltűnt, hogy Anyud "nem akarja megzavarni Apud érzelmeit" ...ööö és ezt miért is teszi? hiszen a fia is megbukott és még otthon sem alszik, szerintem ez Apukádra is tartozik.

Te is megbuktál.Sajnálatos, de szerintem Te csak a Te részed vállald ebből a történetből és vállalják a Szüleid is a saját részüket! Nem te vagy anyukád anyukája:)

Ne gyötörd magad, kérj a tanártól egy tervet, hogy miket gyakorolj a nyáron, azt Svájcban is lehet és augusztusban sikerülni fog a vizsga.:)

Ha így mondod el Anyukádnak, akkor sokkal nyugodtabb lesz, mert látja, hogy lehet Rád számítani, fel tudsz állni, ha elesel. :)

A tesódra viszont több figyelmet kell fordítani a Szüleidnek.

tényleg jó lesz, ha majd megint együtt lesztek. bár kérdés, hogy tesód is menni akar-e? ...

2015. jún. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha kiszámoltátok miért buktál meg?!
2015. jún. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A srácot meghúzták matekból. szerinted mennyit ér az amit kiszámol?


Amúgy meg, nem egy nap miatt kaszálnak el, egy éved volt hogy összehozz egy kettest, ami egy értelmi fogyatékosnak is lehetséges. Nem értem mi a problémád, odamész, és azt mondod, bocsi, de elszámoltam az átlagomat, és azt hittem, meg lesz a kettes. Aztán nem. Hihető lesz. Ha meg mentek svájcba, ott meg úgyis tökre más az oktatási rendszer, lesz ott a mateknál nagyobb problémád is.

2015. jún. 13. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Barnabás te vagy az?
2015. jún. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen úgy értettem hogy vissza nézte és buktat.Pedig 1,6-tól megadják...Nem voltam soha rossz órán mindig csendben voltam és csináltam amit kellett.Ne tudom miért.Apumnak már elmondtam telefonon de anyumnak még nem.Apa egész jól fogadta.Mondta hogy majd segít valahogy megoldjuk majd együtt,meg is kérdezte segítsen e elmondani de elutasítottam mert nekem kell megtennem.Csak mindig szomorú anyum tesóim miatt.
2015. jún. 13. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!