Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted ez igy jó, rendben van?

Szerinted ez igy jó, rendben van?

Figyelt kérdés

Férjemmel hosszu evek ota egyutt vagyunk. Minden szuper es van 2 gyerekünk is. Nem panaszkodhatok, bármiben számíthatok ra minden teren. De van egy dolog, amit nem igazan tudok helyretenni.

Van egy barátja középiskola ota, nagyon jo barátok. (nekem mondjuk a nagyon jo barát mashol kezdodik). De se nevnapokat, szulunapokat, karácsonyt, húsvétot nem ünnepelünk, nem köszöntik fel egymást sem ( v nagyon ritkan), engem is nagyon ritkan köszönt fel, 2 gyerekunkrol nem is szólva. Felkertuk anno keresztszulonek, addig húzta vonta az egeszet, h vegul elmaradt az egesz keresztelő, mert aki mé elvállalta volna az vagy visszalépett v oszinten szolva ni szegyeltuk "ha lo nincs jo a szamar " is alapon megkérni. Eskuvonkre eljott, de meg egy üveg bort se vett ajandekba. Időközönként meglátogat minket, akkor jol elvannak, elbeszelgetnek, de szamomra ez fura, nekem egy barátság nem ilyen, h hónapokig pl nem érdeklődik se a gyerekek utan, se a ferjem utan, h mi a helyzet. Nekem amugy vele semmi bajom sincs, számtalanszor biztositottam arrol, h szivesen veszem ha meglátogat minket v ha baj van, segítünk ahogy tudunk. Olyan fura ez az egesz. Nem ertem, h ferjem miert ragaszkodik hozza ilyen huzasok utan is (mint pl at eskuvonk v a keresztelő, v h alapbol pl soha egy játékot nem vett egy db játékot v barmit a gyerekeknek). Szoval meglep, h meg ezekután is fogadja es ugy eldumalgatnak. Hozzateszem, h cs ferjemre valo tekintettel nem teszek említést errol, mert tenyleg ezen kivul egy szavam nem lehet ra semmilyen teren. Valakinek vmi ötlet, h miert lehet ez igy? V pasiknal maskepp megy a barátság dolog, mint noknel?



2015. jún. 15. 22:43
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ezzel semmi gáz.
2015. jún. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
60%

Hát.. nem tudom, nekem furcsa amit írsz. A mi családunk/baráti körünk sem olyan ajándékozgatós fajta, ha megyünk egymáshoz... na jó, van hogy viszünk a gyerekeknek valami apróságot, kinder tojás, kifestőkönyv, stb.. De alapból ha találkozunk, nem jellemző, hogy ajándékokat viszünk egymásnak.


Az hogy az esküvőre egy bort se vitt... Azt nem tudom.. azon kívül se adott menyasszonytáncba, vagy ilyesmi? (az bunkóság szerintem).


De nálam alapból a barátság nem arról szól hogy kinek mikor mit viszünk ajándékba, és nem is az együtt töltött időről. A legjobb barátnőmmel 25 éve vagyunk barátnők, de van hogy hetekig nem hívjuk egymást .. ő is éli az elfoglalt életét, én is.. de tudjuk hogy ott vagyunk egymásnak, és ez nem változtat a barátságunkon.


Szerintem ha a férjednek ez jó, akkor el kéne fogadnod.

2015. jún. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
57%
hat ha amugy kedveled ,akkor nem mindegy?o amugy elfogad ,ker toletek sokmindent?
2015. jún. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
22%
Keress rá az 5 szeretetnyelvre, és bizonyosodj meg róla hogy ő tényleg sehogy sem mutatja ki sem a szeretetét, sem a "barátságát".
2015. jún. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Abszolut nem adott semmit bele a mennyasszonytancba sem. Lehet, kicsit furán fogalmaztam, nem erre vágyom, h mi dig teli kosárral Jöjjön hozzánk, cs pl. O megtehetné. ( egyedul van, jol keres, ha eljön mindig be van hutve sor, főzök, autamatica eszik velunk, mintha csak hazajönne... ) én ezt elfogadom, ahogy irtam is, én errol férjemmel nem beszeltem. Ill. Nem probaltam meggyőzni, h neki ez nem jo. Ha neki eleg, nekem is. Oszinten szolva nekem foleg a gyerekek miatt faj a szivem, h ugy kezeli őket olykor, mintha nem leteznenek. Nyilvan egyedülálló pasikent, aki nem akar meg megállapodni,stb bem meglepo annyira. Cs igy idokozinkent elgondolkodtat, h ilyen volna egy nagyon jo barátság, majdnem testvéri barátság? ( ahogy ferjem allurja, h ok testvérek szinte mar).
2015. jún. 15. 23:01
 6/34 anonim ***** válasza:
13%
hat ha amugy kedveled ,akkor nem mindegy?o amugy elfogad ,ker toletek sokmindent?
2015. jún. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 viktorvarga ***** válasza:
41%
nekem is van pár barátom,többnek van gyereke.de én lefosom a gyerekeit mindnek:)kitérdekelnek
2015. jún. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
50%
Nekem nem furcsa. Amúgy anyám mondta, hogy mikor én kicsi voltam, utálta, hogy a rokonok elleptek minden felesleges játékkal, hogy majd fél év múlva felkerüljön a padlásra.20L
2015. jún. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
3-as, ugy érzem elfogad, bar nagyon ritkan tud velem igazan feloldodva beszélgetni. Az adok-kapok játékban ugy érzem, mi tobbet adtunk, én pl jópárszor nem engedtem haza, ha kicsit felontott a garatra, pl egy szakítás miatt, hanem rendeztem neki a masik szobában agyat, férjemet kertem annyira, h legalabb a pólóját vegye le, ne izzadja ossze. Ha főzök, egyertelmu, h o is eszik, ha vmi gubanc volt a barátnőjével, velem mindig megbeszelhette, igyekeztem biztatni, meg akkoris ha ferjem mar leintette. Lehet csak én túlzom el.. Nem is tudom..
2015. jún. 15. 23:07
 10/34 anonim ***** válasza:
75%

"Oszinten szolva nekem foleg a gyerekek miatt faj a szivem, h ugy kezeli őket olykor, mintha nem leteznenek."


Én még sose láttam olyan férfit, aki üngyibüngyizne a gyerekekkel... :D Az én (egyébként teljesen normális!) férjem se "foglalkozik" a gyerekekkel, ha gyerekes társaságba megyünk. Valahogy nem tud velük közös hangot találni. MIóta nekünk iskolás gyerekünk van, még azóta se! (A sajátunk kivétel ez alól).

Szóval férfi.. ne várj tőle nagy dolgokat ezen a téren.

2015. jún. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!