Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 40. születésnapra ötlet anyának?

40. születésnapra ötlet anyának?

Figyelt kérdés

Max 10-15 ezer értékig.Olyat amivel dolgozni kell,nem szeretnék.Ékszert sosem visel,porfogókat utálja,ezeket az egyedi dolgokat (naptár,album,és társai) legutobb giccsesnek titulálta.Étterembe nem megy,nem eszi meg csak a saját főztjét.Ruhásboltja van,illatszerrel együtt,ilyenek is kizárva.

(aminek örülne,az sztem egy kidolgozott testű 25 körüli pasi lenne,dehát hivatalosan férjétszerető családanya,7éves az öcsém:D )

22/L


2010. márc. 1. 12:33
1 2
 1/12 titak ***** válasza:
virágot! X:
2010. márc. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hát, ha ezeket mind giccsnek titulálta, akkor nekem elsőre egy ajándékkönyvecske jutott eszembe, ami az anya-lánya kapcsolatról szól, vagy csak simán anyukáknak. Ez egy kedves gesztus, nem giccs, van mondanivalója is, és jóval olcsóbb a megadott áradnál.
2010. márc. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

pár éve vettem neki egy falra tehető kis poszterkét (nemgagyit,szép lenyomatosat),amin olyan szöveg volt,hogy a lány hány éves korában hogy látja az anyját,pl 3 évesen,hogy az ő anyukája mindent tudhat,16 évesen,hogy az anyja prűd,40évesen meg hogy remélhetőleg még sokáig vele lesz,és hasonlok,nah erre is megkaptam,hogy log már elég hülyeség a falon:S


ezért vagyok tanácstalan,neki sose tetszik semmi,ha meg kérdezem,hogy minek örülne,akkor nem mond semmit

2010. márc. 1. 16:30
 4/12 anonim ***** válasza:

off: szerintem nem az lenne a dolga édesanyádnak, hogy bírálja, amit kap, hanem hogy örüljön, hogy gondoltál rá. Ez meglepetés, és nem arról kell, hogy szóljon.


Mi lenne, ha te főznél neki, vagy sütnél egy tortát. Olvasni egyébként szeret? Vagy elmennétek közösen moziba, színházba?

2010. márc. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

fözni...tőle tanultam,jol főzök,de csak a saját főztjét eszi meg,torta meg mindig egy bizonyos kell hogy legyen,a megadott cukrászdábol,azt mindig ő rendeli mindenkinek


szinházba,moziba évek ota nem tudom elrángatni,szinházba szerinte felöltözni nem tud,moziba zavarják a rágcsálós emberek (bár az engem is)


kriminális anyám van,remélem ennyire nem leszek ilyen:D

2010. márc. 1. 16:36
 6/12 A kérdező kommentje:
gyakorlatilag könyvtárunk van otthon,3 éve nem lakok velük,fogalmam nincs miket olvasna,bár ideje sincs nagyon,max határidőnaplóját olvassa (már van az évre neki)
2010. márc. 1. 16:37
 7/12 A kérdező kommentje:
plussz még azt is nekem kellene kitalálnom,hogy a 8 éves öcsém mit készithetne neki
2010. márc. 1. 16:38
 8/12 anonim ***** válasza:
húha, már harmadszor válaszolok:) Nos, nehéz dolgod van, én meg már kifogytam, sajnálom:( Azért sok sikert!
2010. márc. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ötletek azért hasznosak,párom anyukájánál szinte mind hasznositható,meg nagyimnál,ők a másik véglet,egy szál virágnak is tudnak örülni
2010. márc. 1. 17:16
 10/12 anonim ***** válasza:
Én adnék neki egy képet, amin én vagyok. Fényképésszel csinálnám és vennék neki egy szép keretet, ami nem giccses hanem passzol mindenhez. Öcséddel is lehettek rajta ketten, ennek szerintem mindenki örül. Nagyszüleim könnyeztek örömükben,amikor ilyet kaptak. Szóval ha ennek nem örül, akkor nem tudok mást mondani :D
2010. márc. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!