Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van valami ötletetek milyen...

Van valami ötletetek milyen tortát lehetne készíteni születésnapra? . A külseje lenne a lényeg. Akár fondanttal bevont is lehet. Kéne valami ötlet.20 éves fiúnak kellene

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Feketeerdő,marcipán,csoki,túró,dobos.....csomó finom torta van :D
2010. febr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2010. febr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Készíts két X alakú tortát! Például őzgerinc formában 4 db piskótát megsütni,abból kettőt középen ferdén elvágni,hogy hozzá illeszthesd az egészekhez! Orosz krémtortának javasolnám,mert a hab jól fedi az illesztéseket(+ finom)!
2010. febr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi..de én valami nagyobb kihívást keresek:D...nem sima torta hanem ami szép díszes mondjuk...pl autó alakú vagy vmi ilyesmi..csak sehol nem találok elkészítési eljárást :)
2010. febr. 3. 17:19
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]


ilyesmire gondoltam csak vmi fiúsat keresek:)

2010. febr. 3. 17:20
 6/7 anonim ***** válasza:

A hoobijának megfelelőt válassz szerintem,onnan már csak a kreativításon múlik..valami olyat találj ki,ha pl autó,stb a hobbi egymásra a lapokat,míg autó formát nem kapsz,aztán máz, és a többi díszítés,marcipán,csokihab,tojáshab,stbstb.

De ha mondassz hobbit,akkor sztem mindenkiben jobban beindul a tippelgetési láz:) /nekem a két X is tetszik/

2010. febr. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szereti az autókat,természetet,szeret utazni,
2010. febr. 4. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!