Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám mindent megeszik, ami a...

Apám mindent megeszik, ami a szeme elé kerül, kérdezés nélkül. Ilyen esetben mit csináljak, dugdossam el a nasijaimat?

Figyelt kérdés
Ne gyertek azzal, hogy ő keresi a pénzt, mert én is dolgozok, de még nem tudok elköltözni.

2015. jún. 19. 20:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
Az enyém is mindent felzabál. Próbáltam szépen kérni, hogy ne, csúnyán is, abból még nagyobb baj lett, szóval én giroszon és hamburgeren élek. Amúgy elég káros dolog mindent így felzabálni, ebbe szerintem bele fog halni, de az ő élete, azt csinál vele, amit akar.
2015. jún. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
25%
nincs esetleg valami olyan kaja amit te szeretsz de ő nem? azt talán nem enné meg és neked is maradna valami :)
2015. jún. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
Nekem a gyerekeim esznek meg mindent.:-) Így aztán ipari mennyiségben főzök, a saját nasimat pedig eldugom, ha nagyon ragaszkodom hozzá. Ez van.:-)
2015. jún. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mindenevő, feneketlen gyomrú...
2015. jún. 19. 21:10
 5/17 anonim ***** válasza:
44%
A csokit, chipset, stb. (tehát, amihez nem kell hűtő) tartsd a szobádban.
2015. jún. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
44%
A nasidat ízesítsd úgy hogy szörnyű legyen és mond azt neki,hogy te úgy szereted és majd leszokik.
2015. jún. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
7%
Érdekes magadtól nem sajnálod mi? Miért nem osztjátok el?
2015. jún. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%

Részvétem, az ilyenek nekem mindig nagyon furcsák, mivel sosem éltem ilyen családban. Esélytelen, hogy bárki felegye az ételemet, de nem is érezném, hogy az alap emberi tiszteletet megkapom...


Jobban én se tudok, hogy igen, dugd el a nasikat, csak nem fogva feltúrni a szobádat utánuk (ha igen, zárd a szobádat, ha tudod vagy legyen egy zárható ládád, széfed, mit tudom én).

2015. jún. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudjatok elkuldeni orvoshoz? Lehet, hogy cukorbetegseg, pajzsmirigy zavar, gyomorfekely, kitagult gyomor stb okozza, ami hosszu (vagy akar rovid) tavon veszelyes lehet.
2015. jún. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
23%
Nem kell dugdosnod előle, csak rakjad olyan helyre ahol nem ötlik a szemébe.
2015. jún. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!