Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire van rendjén, ha...

Mennyire van rendjén, ha itthon így állnak a páromhoz?

Figyelt kérdés
A párommal 3,5 éve vagyunk együtt. Relatív elég nagy a korkülönbség köztünk (12 év). Itthon egy ideig e miatt is problémázás volt, de az elmúlt időben a szüleim, főként anyám jetinek hívják. Már nekem is nem egyszer szóvá tették azt, hogy a párom hogy tudott összejönni velem (mert 160 centi vagyok, a párom 2 méter és nem 20 kg hozzá), mert a 'lábáig sem érek', stb...

2015. jún. 23. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Ha nem hagyják abba, állj fel és menj haza a párodhoz.

Nem kötelező a szülőket látogatni, ha csak kritizálni tudnak. Állj ki a párod mellett.

2015. jún. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg nekik hogy ne sértegessék a párodat, ha nem hagyják abba, egyszerűen nem mész hozzájuk, ennyi. Ha nekem sértegetnék a férjemet bárhogyan is, bármilyen gúnynévvel illetnék, azonnal fölállnék, és addig nem mennék amíg ez így lenne! Én ezt nem tűrném, de az én szüleim vannak olyan intelligensek, hogy akkor sem tennék, ha még ez is lenne a véleményük.
2015. jún. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem is állj ki mellette
2015. jún. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járunk. Köztünk 11 év van, én 155 centi vagyok, ő pedig 180-185 körül. Őt sem képesek elfogadni a szüleim, bár nálunk nem gúnyolnak senkit, csak egyszerűen kimutatják, hogy nem fogadnak el minket. Többször célozgattak már ránk és elég szarul esik nekem is, én úgy csinálok mint aki elengedi a füle mellett de néha odaszúrok 1-2 szót, hogy érezzék, hogy kiállok mellette. Amint tehetem el fogok költözni.


Ti már együtt éltek? Ha igen, akkor látogasd őket kevesebbszer, vagy ha szóba kerül az ilyesmi akkor csak hagyd ott őket. Ha még a szüleiddel laksz, akkor nem tudom. Ha teheted többször járj el otthonról. Például menj át egy barátnődhöz vagy ha a barátod ráér, akkor hozzá. Sajnos jobb tanácsot nem tudok adni.

Sok sikert nektek!

2015. jún. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!