Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bármit teszel semmi nem jó?...

Bármit teszel semmi nem jó? Bármit teszek, feleségem mindenbe beleköt?

Figyelt kérdés
Fiatalok vagyunk,30-as éveink elején járunk.Nincenek gondjaink,gyerekünk még nincsen.Feleségemnek manapság semmi nem jó.Bármit teszek,idegesíttem.Már néha úgy érzem teljesen felesleges vagyok ide,csak púp vagyok a hátán.Tisztességes,dolgozó ember vagyok,törődöm foglalkozom vele.Egy pl a sok közül,ha fogalkozom vele az a baj,ha nem viszem túlzásba az a baj.Így hogyan érezzem jól magam,és hogy gondoljam azt,hogy jó vagyok neki,ha egyik szavával üti a másikat?Mi lehet a baj?Havi bajra nem lehet fogni,igaz akkor hatványozottan igaz,de ha nincs meg neki,akkor is előfordulnak ezek a dolgok.
2015. jún. 26. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Én pont így éreztem mint a feleséged, bár mi külün utakon vagyunk már azóta de nektek még lehet menthető


Szerintem ugyanaz a baja ami nekem volt

Beleunt a hétköznapok szürkességébe a monotonitásba kezd beleunni az életébe és olyankor az ember hajlamos azokat a legjobban megbántani akiket szeret aztán ugye ahogy tellik az idő a másik egyre többet nyel aztán már nem fog utána jönnek a durva veszekedések majd a legrosszabb a szakítás :S :( én átmentem rajta


Amit tehetsz esetleg találj ki új programokat menjetek el nyaralni nosztalgiázzatok beszéljétek át mi volt az mit egymásban megszerettetek és ilyen dolgok esetleg egy kis kreatív ajándék vagy csak úgy ok nélkül vigyél neki virágot valami szép szöveggel

Udvarolj neki megint :) érezze hogy még mindig ugyanolyan tökéletes mint amilyennek annak idején láttad

2015. jún. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy megérte ide nekem kommentelni.
2015. jún. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első válaszoló,én már nagyon sok mindennel probálkoztam,probálkozok.Mindig találok ki valami programot,ő neki sokszor nincs kedve,áá ne meg minek.Anyagi gondjaink nincsenek,probálom a hétköznapokat is feldobni,munka után ne egyből hazajöjjünk stb.Hétvégére is mindig kitalálok valamit,de úgy érzem már talán ez is kevés.Sokszor hétköznap is veszek egy üveg bort,hogy este beszélgetés közben megigyunk egy pohárral este az erkélyen.Mindig kérdezem a problémákról,hogy mi baja van,esetleg velem van e gondja,unja e az életünket esetleg,vagy a munkahelyét?Már felvetettem azt is,hogy költözzünk külföldre,mert ránkférne egy kis környezet változás.Akadálya nem lenne,mert van,vagy is lenne rá félre tett pénzünk,és beszélünk idegen nyelven is.
2015. jún. 26. 17:52
 4/8 anonim ***** válasza:

Értem, sajnálom igazán akkor te tényleg minden tőled telhetőt megteszel, sajnos rajta is múllik a dolog egy kapcsoalt két emberen áll


Esetleg azt próbáltad már hogy mondjuk este akkor kellemes a bor mellett elmondod neki hogy te hogy érzel illetve hogy sokszor mit érzel amikor együtt vagytok?

2015. jún. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
oszladozik a rózsaszin ködfelhő amit te úgy probálsz megoldani hogy elrángatnád külföldre a bizonytalanba
2015. jún. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8%

Nem illetek össze. A feleséged sajnos már nem szeret.

A 30-as éveitek elején még éppen tudtok váltani.

Annyira fiatalok már nem vagytok, hogy előröl kezdjetek mindent családalapítás terén. Az első gyerek simán 35 felett fog összejönni, ami ugyan nem baj, de könnyen csúsznak a dolgok tovább, míg késő nem lesz.

2015. jún. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy sok vagy neki? Programokat szervezel, és ő talán csak úgy punnyadni szeretne, vagy nézni ki a fejéből.

Próbáljatok külön programokat szervezni.

Nekem jót tesz, ha nem minden szabad percemet a férjemmel töltök. Ő is örül, ha trécselek a barátnőkkel, anyámmal járok vásárolni, kolléganőkkel járok színházba.

Utána feldobódva jövök haza, más élmény is ért, minthogy mindig csak kettesben.

Persze, ez csak tipp, de mintha nagyon törnéd magad, hogy programokat szervezz.

2015. jún. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Dolgozik a feleséged?

Mikor én nem vagy sak keveset keccsöltem, akkor voltam harapósabb, nem bírtam az ugyanolyan hétköznapokat.

Most olyan helyen vagyok ahol mindig van valami újdonság, minden nap más autók jönnek, sok feladatom van ami lefoglal és önbizalmat ad.

2021. szept. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!