Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a legjobb...

Szerintetek mi a legjobb anyálnapi ajándék?

Figyelt kérdés
Persze 5000Ft alattXD
2010. márc. 2. 15:38
 1/10 baranyi kálmanné ***** válasza:
A szeretet
2010. márc. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az első válaszadó jót írt, de nincs még messze az anyák napja?
2010. márc. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Takarítsd ki a lakást, és legyen meglepetés. Annak az édesanyák általában örülni szoktak. Főzhetsz is neki valami finomat, és hidd el, egy szál virág is nagyon sokat jelent minden anyának. :)

Én tavaly pl verset írtam neki. :)

23L

2010. márc. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

az utolsó jó mert kis kukta vaok apám éttermében!

és a vers is tetszik!

THX

14/F

2010. márc. 2. 17:03
 5/10 A kérdező kommentje:
a 2-dikat tájékoztatom hogy anyáknapja 8-adikán lesz
2010. márc. 2. 17:04
 6/10 anonim ***** válasza:

csak májusban lesz anyák napja,tudtommal :)

A legtöbb országban ez az ünnep májusra, ezen belül a legtöbb helyen május második vasárnapjára esik.[2]

* február második vasárnapja: Norvégia

* március 8.: Afganisztán, Bulgária

* március 21., a tavasz első napja: az arab világ legtöbb országa (például Egyesült Arab Emírségek, Egyiptom, Irak, Kuvait, Libanon, Szaúd-Arábia)

* május első vasárnapja: Dél-afrikai Köztársaság, Litvánia, Magyarország, Portugália, Románia, Spanyolország, Szerbia

* május második vasárnapja: Amerikai Egyesült Államok, Ausztria, Ausztrália, Belgium, Brazília, Chile, Ciprus, Csehország, Dánia, Észtország, Finnország, Görögország, Hollandia, Japán, Kanada, Németország, Olaszország, Peru, Svájc, Szlovákia, Tajvan, Törökország

* május 10.: Latin-Amerika legtöbb országa (például Guatemala és Mexikó), Hongkong, India, Malajzia, Pakisztán, Szingapúr

* május 26.: Lengyelország

* május utolsó vasárnapja: Franciaország, Marokkó, Svédország

* június második vasárnapja: Luxemburg

* augusztus 15.: Costa Rica

* október harmadik vasárnapja: Argentína

* december 8.: Panama



Hogy a kérdésre is válaszoljak: én saját készítésű képeslappal leptem meg anyut tavaly és írtam bele szép szöveget,meg hogy nagyon szeretem. És nagyon örült,azóta is ki van téve a képeslap :) Azelőtt meg csináltam neki egy "Legjobb Anya" bizonyítványt - annak is örült.Mondjuk olyat lehet venni üzletben is,de szerintem sokkal szebb gesztus,ha magad csinálod meg,akármi is az az ajándék.

A kaja is jó ötlet,hozzá egy ölelés és puszi jár :)

21/L

2010. márc. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Az a nőnap, nem az anyák napja..... Tájékoztatlak. De nőnapra is szép, ha kitakarítasz, segítesz neki. :-)
2010. márc. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező.Március 8.-án nőnap van,május első hévégéjének vasárnapján van anyák napja.
2010. márc. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De függetlenül attól, h mikorra milyen ünnep esik, ha kitakarítasz, annak az év bármelyik napján ugyanannyira örül, hidd el. És nem baj, ha már most elkezdesz készülni Anyák napjára is. :) Legalább nem az utolsó pillanatban kell kapkodnod. :)
2010. márc. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
HAHAHAHAHAHAHAHA
2010. márc. 3. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!