Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleimen kivül nagyon...

A szüleimen kivül nagyon senkim sincsen. Félek ettöl. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátaimmal már elég régen megszakadt a kapcsolatom, nem számíthatok rájuk már.Tesóm nincsen, se unokatesóm senkim. A szüleimnek nincs testvérúk sem, csak a két mamám van rajtuk kivül.

Nagyon rossz érzés, félek hogy senkire se számíthatok ha felnövök, teljesen egyedül maradok:(

Mit tegyek?


2015. jún. 28. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg új barátokra szert tenni, akár internetes fórumokon keresztül.
2015. jún. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Szamomra mindig elgondolkodtato, ha valakinek nincsenek baratai...
2015. jún. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ezt nagyon gáznak érzem 18évesen:( meg ez nem annyira én vagyok:/
2015. jún. 28. 14:40
 4/8 anonim ***** válasza:
18 éves vagy, suliban barátkozni? Sportolsz valamit? Ha nem, akkor menj el, legalább egészségesebben élsz és ott is sok barátra tehetsz szert. Van kutyád? Vidd el sétálni, nagyon jól lehet csajozni/pasizni kutyasétáltatás közben. Hidd el, hamar barátokra lehet találni, csak nyitottnak kell lenni a világra
2015. jún. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az iskolaban joban vagyok sok emberrel, de csak az iskolan belul. Marmint kulso programokra nem hivnak, kozossegi oldalakon sem nagyon beszelunk:/
2015. jún. 28. 15:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Ismered a mondást, ha a hegy nem megy Mohamedhez, Mohamed megy a hegyhez!


Ha ők nem csinálnak programokat, akkor szervezz te! Lehet, hogy ők is magányosak és örülnének neki.

2015. jún. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit kell azon gondolkozni, ha valakinek nincsenek barátai? El kell fogadni, hogy vannak maguknak valóbb emberek.Nem mindenki olyan, hogy folyton jár a szája és mások seggében lóg....


Hát idővel biztosan lesz társad, családod és akkor már bizonyára nem maradsz egyedül.Esetleg próbálj hasonlóan magányos embereket keresni, ők valószínűleg hűségesebb barátokká válnának mint a felszínesebb társaik.

2015. jún. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem sincs senkim.Kezdem megszokni
2015. jún. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!