Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan él az, milyen az élete...

Hogyan él az, milyen az élete annak, akinek egy élő rokona sincsen?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
NEm értem, az ember nem a rokonoktól függ. HA nincs rokon, szabadabban mogozhat, nem kell mindenkire tekintettel lennie. Elönye nincs, ha vannak rokonok.
2012. jún. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Felkel, dolgozni megy, eszik, alszik, kikapcsolódik ahogy akar.
2012. jún. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálja leküzdeni a hiányt, saját családot alapít és törekedik rá, hogy család, majd egyre jobban kiterjedt járulákos rokonság veszi körül. Amennyiben ezt szeretné. Ha nem, attól még élhet boldogan rokonság nélkül is, barátokkal vagy barátok nélkül.
2012. jún. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Húha én másképp látom, mint az előttem szólók, igaz én nem magyar vagyok. Nálunk fontos a közeli-távoli család, nyilván nem beszélünk minden nap, de mindig érzem, hogy támogatnak és bármikor számíthatok bárkire a családban. És ezt tudom, volt már példa (nagy) anyagi segítsége, arra, hogy eljöttek több, mint ezer km-t amikor gyes után elkezdtem dolgozni és nem tudtam megoldani a gyerekem felügyeletét... stb.

Én az én családomból kiindulva nagyon nagyon magányos lennék még akkor is ha van férjem, akit nagyon szeretek. Ez másfajta,szintén nagyon erős, kötelék

2012. jún. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!