Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családi mizéria - Étteremválas...

Családi mizéria - Étteremválasztásnál kinek az érdekét nézzem?

Figyelt kérdés

Most lesz a diplomaosztóm, nyilván az anyagiakat is nézni kell, de a család a Trófeába vinné az ebédet, de én nem eszem húst, ott pedig akárhányszor voltam, az volt a vége, hogy köretet rágcsáltam körettel, és este hazaérkezés után mehettem a hűtőhöz... (A kommentekben nem kérek megjegyzést a vegákra, mert a kérdés nem erre megy ki és nem új keletű hóbort nálam a dolog, undorodom a hús ízétől gyerekkorom óta).


És ez az első alkalom, hogy konkrétan engem ünnepelnek, még maximum ha házasodok lesz ilyen az életemben, de soha többé, szóval egyszer szeretném, hogy legalább az legyen, ami nekem jó (mert amúgy a családi ünnepek se sokkal különbek nekem), de akkor meg lehet néhány rokon fogja szívni a fogát, mert nem tudnak elvonatkoztatni a gulyásleves-pörkölt-rántotthús tradíciótól.

Milyen éttermet választanátok, egy megfizethetőbb vegetáriánust, vagy belemennétek abba, hogy megint nem a ti érdeketek lesz elöl.



2015. jún. 28. 18:25
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
?
2015. jún. 28. 18:26
 2/32 anonim ***** válasza:
97%
Mivel te diplomáztál és nem a családod, így neked van jogod eldönteni, most senki sem fog belehalni, ha szóját esznek krumplival, majd hazamennek és tömik magukat.
2015. jún. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
78%
Nem lehet megbeszélni a Trófeában, hogy készítsenek egy pár vegetáriánus kaját is? Paradicsomos tésztát, vagy salátát, vagy amit te szeretsz,ez nem lehet gond egy menő étteremnek.
2015. jún. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
80%

[link]


11.kerületiben van vega is

2015. jún. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
96%
Csupán annyit kell tenned, hogy megmondod, válasszanak másik éttermet. Nem is kell kizárólag vegetáriánust, hiszen minden étteremben lehet kapni vega kaját, azokba ahova mi szoktunk járni vega tálak is vannak. Ezért is fura, hogy ebbe a trófeába csak húst adnak hússal. Végignézted egyáltalán az étlapukat? Neten is elérhetőek szoktak lenni.
2015. jún. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
81%

nagyobb unnepeknel akarhogy csinalod, soha nem tudsz mindenkinek a kedveben jarni...

akinek kell rendeltek vegat, a tobbinek meg hust hussal.

2015. jún. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
2%
Mondjuk a többséget kellene....
2015. jún. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem a legtöbb étteremben szolgálnak fel vegának való kaját, akár rántott sajtot, gombát akár valami tésztás ételt.De nem nagyon találkoztam még olyan étteremmel ahol semmi nem lett volna vegáknak.Szóval keress olyat ahol van elfogadható finom vega kaja is és akkor te olyat kérsz a többiekmeg ehetnek rántotthúst vagy amit akarnak.

Egyébként szerintem is téged kéne előre venni, hiszen te miattad van az ünnepség, kicsit bunkó lenne ha a saját ízlésüket tennék előtérbe.

2015. jún. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
86%
a trófeában is van bőven vega étel...
2015. jún. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
92%

Jogos lenne, hogy a kérdezőt vegyék előre, de másik részről, meg vega étterembe menni egy ember miatt megint csak fura húzás lenne.

Én is azt mondom, nézzetek olyan éttermet ahol van vega kaja. Nem ismerem a fent említett éttermet, de ha az elit részbe tartozik, akkor nem hiszem el, hogy nincsen hús mentes fogás az étlapon.

2015. jún. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!