Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogyha nagyon...

Mit tehetnék, hogyha nagyon nehéz időszakon megy át a családom és minden feszültség rajtam csattan?

Figyelt kérdés
Sok a munka, a pénz pedig kevés. Nekem is van munkám és abból a maradék pénzből próbálom ellátni magam és nem rajtuk élősködni, de mégis haragszanak rám. Ha valami baj éri őket, akkor annak az lesz a következménye, hogy velem ordibálnak valami kis apróság miatt. Anyám most hozzám se szól. És a környezetemben mindenki ilyen. Mit kezdjek velük ilyenkor? Ilyenkor úgy érzem magam, mintha örökbe fogadtak volna.

2013. ápr. 7. 14:40
 1/2 anonim válasza:
Próbáld kerülni a beszélgetést, találkozást, amikor nagyon rossz passzban vannak. Viszont amikor oldottabb a hangulat, akkor felvethetnéd ezeket a gondolatokat. Nagyon kevés az infó, pl. a korodról, a lehetőségeidről, a család helyzetéről. Így csak általános dolgokat lehet tanácsolni, amivel nem leszel kisegítve... :-(
2013. ápr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából csak panaszkodni akartam, meg valami csodára várok, tudom, hogy ezen csak én tudok segíteni, az itteni válaszadók sajnos nem biztos. Amúgy ezt csinálom, kerülöm őket és igyekszem minél kevesebbszer érintkezni velük.
2013. ápr. 7. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!