Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szoktassam le anyámat...

Hogy szoktassam le anyámat arról, hogy mindem percben mindenem átkutasson és utána gyanusítgasson mindennel?

Figyelt kérdés

Mostmár baromira elegem van. Ha hazajövök az albérletemből, azzal kezdi, hogy sunyin átkutatja az összes cuccom. Aztán az itthoni szobámban is aznösszes fiókot, ruhát, pènztárcámat, irattartót, mindent.

De ha nem itthol vagyok, hanem az albérletemben, akkor feljön, és az én a szobámban vagyok, akkor azzal kezdi, hogy megy a konyhába, átkutatja a konyhaszekrényt, hűtőt, sütöt, azon meg k"rvára felhuztam magam, hogy a szemetemet is átnézi a kukában. Aztàn ha végzett a konyhával, akkor folytatja a lakás többi részén. Én nem tudom, mit gondol, vagy mit keres, de már rohadtul zavar. Multkor nálam volt az slbérletemben, én a fürdöszobaban pakoltam, ö a szobamba volt, elkezdett csörögni a telefonja és nem vette észre. Bevittem neki a szobámba, ahogy megláttam, hogy az iróasztalomon kutat, hirtelen kicsúszott a számom, hogy ha 2 percet kibírnál kutakodás nélkül, akkor észrevennéd, hogy hívnak. Ö meg azt mondta, hogy tudja, hogy rejtegetek valamit elole es o ki fogja deriteni, hogy mi az igazsag. Ha már egy percre magába marad, akkor rögtön matat a cuccaim közt. Komolyan mondom, multkor bevittem magammal a mosdóba a táskám, mert volt benne egy doboz cigi. Nem birja elfogadni, hogy igen, én felnöttem és cigizek. Kb. a multkor azt is tudta, hogy mennyi penz van a penztarcamban.

Aztan tegnap este hazamentem hozzájuk, ma elindultunk reggel az albérletemhez, mondom neki, hogy te addig felmész, míg én megyek a fodrászhoz? -erre ő elkezdett kiabálni, hogy ez már több mimt gyanús, hogy én állandóan csak magamban akarok felmenni, meg nem engedem fel őt. Meg hogy nem tudja, mit rejtegetek, de ha majd egyszer megtudja... (Hozzáteszem, egyszer nem volt olyan, hogy ne engedtem volna fel.)

Hogy szoktassam le erről az állandó nyomozásról? Kicsit félek, hogy ez nem-e valami kényszerbetegség nála


2015. júl. 4. 01:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%

Kissé tényleg kényszeres hangzik..

Adtál rá okot, hogy ne bízzon meg benned?

Egyszerűen mond meg neki, hogy fejezze be,mert ez nem normális.


Rejts el olyan dolgokat , amitől kegbotránkozik, hogy menjen el a kedve a kutatástól

2015. júl. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
*megbotránkozik
2015. júl. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szerintem egyedul a cigi az, ami nem tetszik neki. Másba nem hinném, hogy beleköthetne. Ez az egy rossz tulajdonságom van.
2015. júl. 4. 02:03
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Miért van kulcsa az albérletedhez? Amúgy kényszeres lesz ez szerintem.
2015. júl. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, de a helyedben már rég nem engedném be az albérletbe, sem hozzájuk nem mennék. Ha megpróbálna betörni, ráhívnám a rendőrséget.
2015. júl. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Elvárja, ha fizet bele, akkor had kutakodjon kedvére.. Egyszer azt mondja, hogy tul gyerekes vagyok, fel ora mulva meg kioszt, hogy én még fiatal vagyok ezért beleszól a dolgaimba.. Tényleg nem lehet kimenni, mit akar
2015. júl. 4. 02:35
 7/13 A kérdező kommentje:
És hogy monjam neki, hogy ne sértsem meg vele?
2015. júl. 4. 02:37
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Kutasd te is át mindig az ő cuccait.
2015. júl. 4. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

fizeted az alberletet egyedul, tole meg elveszed a kulcsot.

a kutatasi maniaja meg lehet mar szakember kell.

2015. júl. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Költözz olcsóbb albérletbe, és ahhoz már ne adj neki kulcsot.
2015. júl. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!