Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férj képes dühében...

Ha a férj képes dühében valamit összetörni (pl szekrény, tükör), úgy, hogy kárt tesz magában (eltöri a kezét), akkor szerintetek a feleségére is kezet emel előbb-utóbb?

Figyelt kérdés

Eddig NEM volt példa arra, hogy a feleségét megütötte volna, vagy akárcsak keményebben ért volna hozzá, vagy bármi ilyesmi.

Mit gondoltok erről?



2015. júl. 13. 14:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem 50-50 százalék. Dühömben én is képes voltam egyszer berúgni a falat. Ráadásul nem nehéz kihozni a sodromból. De soha nem bántottam senkit, nem szoktam másokon levezetni a feszültséget. De eddig a környezetemben ezt csak magamon vette észre:(
2015. júl. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
Ez egy, már ezerszer feltett kérdés. Akkor gondolom, minden nő közveszélyes, aki már földhöz vágott egy tányért:-)
2015. júl. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
97%
Nem feltétlenül, én is dühöngő típus voltam valaha, de van egy hatalmas fal az önveszélyeztetés és más megtámadása között. Legalábbis nálam, más emberek helyett nem tudok nyilatkozni, de nem következik egyenesen ebből a viselkedésből az, hogy fizkailag félni kell tőle. (Inkább félteni kell őt és a körülötte lévő tárgyakat.)
2015. júl. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
96%
Nem valószínű.
2015. júl. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
86%

Személyiségtől függ.

Bár nem vagyok egy vagdalózó típus, de törtem már szét a billentyűzetemet (nem, nem játék közben :D teljesen más, valós probléma dühített fel annyira), sőt, egyszer már kukát is rúgtam fel.

De még csak a gondolata sem merült fel soha, hogy akit szeretek, azt bántsam.

Persze, amikor már ez rendsueres, és eléri azt a szintet, hogy magában is kárt tesz, ott már nagyobb az esély rá.

2015. júl. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
11%
Igen valószínűnek tartom, mert nem képes kontrollálni a pillanatnyi dühét, mérgét. Már arra van szüksége, hogy fizikálisan levezesse a dühét, egy ilyen pillanatban akár arcon is csaphat vagy még rosszabb. Én láttam már ilyet, mindig féltem az ilyen emberektől..ki tudja, milyen haragot tarthatnak vissza, aztán egyszer csak valaminél elszakad a cérnájuk és kiadnak mindent, a tekintetüktől és a hirtelen mozdulataiktól nagyon féltem, ilyenkor nincsenek eszüknél ezek a gyenge pszichés férfiak.
2015. júl. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
80%
Egyaltalan nem valoszinu. Targyat azert ut meg valaki, hogy a sajat duhet levezesse. Embert azert ut meg valaki, hogy fajdalmat okozzon. A ket dolog kozott nagy a kulonbseg!
2015. júl. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
90%

Egyénfüggő.

Az én férjem is ilyen. Tört már össze 1 hetes új telefont falhoz vágva, vagy tört be ajtó lapot. Bár a keze nem tört el, csak fájt pár napig.

Én ezen csak mosolygok, mert nekem meg sem fordul a fejemben, hogy kezet emelne rám.

Szerintem ott már baj van, ha a feleség elkezd félni a férjétől...

2015. júl. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
19%

Fejem is ilyen😞 ez egy agresziv jel sztem...eddig meg nemm ütött meg de nem is vagyok benne hog nemm fog..7eve vagyunk eggyütt.....

En is arra gonndoltam egyszer "talan megüt" egy vita hevében amikor nem a klímának fog szaladni hanem nekem

2015. júl. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy. Én már számtalanszor vertem bele falba, szekrénybe, hasonló kemény, nehezen összetörhető dolgokba, viszont nőre, idősre, gyerekre, vagy en bloc gyengébbnek tűnőre még soha nem emeltem kezet és nem is szándékozom. Ha pipás vagyok rájuk és a szavak már mit sem érnek, akkor is mindig kéznél lesznek a falak, stb..
2015. júl. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!